See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych pn.: „Budowa kompleksu wodnorekreacyjnego i edukacyjnego w Mikołajkach”
Beschreibung: Wykonanie obejmuje w szczególności opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla wykonania robót budowlanych oraz wykonanie zaprojektowanych robót budowlanych które obejmują m.in.: Rozbiórkę istniejących elementów zagospodarowania terenu związanych ze stadionem zlokalizowanym w południowozachodniej części terenu; Budowę całorocznego basenu pływackiego oraz zespołu basenów rekreacyjnych wraz z wodnym placem zabaw; Budowę zespołu boisk sportowych; Budowę pawilonu mieszczącego kasy, zespół szatniowosanitarny oraz inne pomieszczenia pomocnicze, techniczne i magazynowe; Aranżację strefy rekreacyjnej; Aranżację strefy piknikowej z plażami o układzie tarasowym; Budowę edukacyjnego placu zabaw; Budowę siłowni plenerowej; Budowę wybiegu dla psów; Budowa ciągów komunikacyjnych pieszych i pieszojezdnych; Budowę miejsc postojowych pomocniczych dla zespołu; Instalację elementów wyposażenia sportowego oraz małej architektury niezbędnych dla rekreacyjnosportowej funkcji terenu; Instalację sieci i elementów wyposażenia instalacyjnego niezbędnych dla projektowanych obiektów; Budowę oświetlenia oraz monitoringu terenu; Prace pielęgnacyjne dla istniejącego drzewostanu oraz nowe nasadzenia i aranżacje zieleni
Interne Kennung: IZP.271.12.1.2024
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001