See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadania.
Beschreibung: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadania. 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadania. Kod CPV: 38410000-2: Przyrządy pomiarowe. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, budynek A5, pok. 306. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. 5. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 6. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi. 7. Wykonawca zobowiązuje się i zapewnia, ze sprzęt będzie posiadać oryginalną i oficjalną gwarancję producenta. Naprawa sprzętu w ramach gwarancji będzie polegała na usunięciu przez Wykonawcę awarii/wady/usterki, z zachowaniem 100% pierwotnej funkcjonalności, w terminie maksymalnie 30 dni roboczych (zgodnie z zapisami § 7 wzoru umowy). 8. Realizacja zamówienia ma odbywać się z należytą starannością i zgodnie ze wszystkimi wymogami zawartymi w SWZ z załącznikami i ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być kompletny i po uruchomieniu gotowy do pracy zgodnie z przeznaczeniem, bez dodatkowych zakupów inwestycyjnych po stronie Zamawiającego. Wykonawca na etapie realizacji zamówienia, wykonuje przedmiot zamówienia zgodnie z wymogami Zamawiającego. 9. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych - 4 zadania. Za część należy rozumieć Zadanie. Wykonawca może złożyć ofertę na wybrane przez siebie jedno zadanie lub dowolną ilość zadań. Zamawiający wyszczególnił następujące Zadania: a) Zadanie 1 – Multimetr stołowy 5 1/2C – 8 szt.; b) Zadanie 2 – Multimetr stołowy 5 3/4C – 8 szt.; c) Zadanie 3 – Generator fali arbitralnej – 8 szt. d) Zadanie 4 – Oscyloskop – 8 szt. 10. Termin realizacji przedmiotu umowy wynosi: do 35 dni od zawarcia umowy. 11. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 12. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 13. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do 90 dni. 14. Oferta musi składać się z: 1.formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia, producenta i model oferowanego przedmiotu zamówienia). 2.oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 3.oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 4.(jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 5.(jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 6.dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 7.(jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 8.PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH potwierdzających, że oferowane przez Wykonawcę dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy: opisu oferowanego przedmiotu zamówienia - specyfikacji technicznej oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców – pozwalającego stwierdzić zgodność oferowanego urządzenia z wymaganiami Zamawiającego przedstawionymi w Załączniku nr 2 do SWZ,– wypełniony odpowiednio Załącznik nr 2 do SWZ, Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 2 do SWZ OPZ oświadczenie „Potwierdzić zgodność z wymogami/parametrami Zamawiającego – TAK/NIE”– potwierdzenie spełnienia wymogów poprzez oferowane przez Wykonawcę parametry, Wymóg wskazania „Producenta oraz Modelu urządzenia” nie stanowi przedmiotowego środka dowodowego. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Vorherige Bekanntmachung: 404521-2025
Interne Kennung: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38410000 Zählinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadanie 1.
Beschreibung: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadanie 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych - 4 zadania. Za część należy rozumieć Zadanie. Wykonawca może złożyć ofertę na wybrane przez siebie jedno zadanie lub dowolną ilość zadań. Zamawiający wyszczególnił następujące Zadania: Zadanie 1 – Multimetr stołowy 5 1/2C – 8 szt. Kod CPV: 38410000-2: Przyrządy pomiarowe. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, budynek A5, pok. 306. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadanie 2.
Beschreibung: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadanie 2. 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych - 4 zadania. Za część należy rozumieć Zadanie. Wykonawca może złożyć ofertę na wybrane przez siebie jedno zadanie lub dowolną ilość zadań. Zamawiający wyszczególnił następujące Zadania: Zadanie 2 – Multimetr stołowy 5 3/4C – 8 szt. Kod CPV: 38410000-2: Przyrządy pomiarowe. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, budynek A5, pok. 306. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadanie 3.
Beschreibung: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadanie 3. 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych - 4 zadania. Za część należy rozumieć Zadanie. Wykonawca może złożyć ofertę na wybrane przez siebie jedno zadanie lub dowolną ilość zadań. Zamawiający wyszczególnił następujące Zadania: Zadanie 3 – Generator fali arbitralnej – 8 szt. Kod CPV: 38410000-2: Przyrządy pomiarowe. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, budynek A5, pok. 306. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadanie 4.
Beschreibung: SZP/243-141/2025 Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy” – Zadanie 4. 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa przyrządów pomiarowych na potrzeby realizacji projektu „EDU PWr – edukacja na Politechnice Wrocławskiej w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnej gospodarki i rynku pracy”. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych - 4 zadania. Za część należy rozumieć Zadanie. Wykonawca może złożyć ofertę na wybrane przez siebie jedno zadanie lub dowolną ilość zadań. Zamawiający wyszczególnił następujące Zadania: Zadanie 4 – Oscyloskop – 8 szt. Kod CPV: 38410000-2: Przyrządy pomiarowe. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, ul. Smoluchowskiego 19, 50-370 Wrocław, budynek A5, pok. 306. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 3 do SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne Kennung: Zadanie 4