2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie operatów wodnoprawnych dla wybranych obiektów na terenie Zarządu Zlewni w Lesznie Część nr 1 – Jaz Bartodzieje Część nr 2 – Jaz Wróbliniec Część nr 3 – Jaz Gądkowice Część nr 4 – Jaz Wydawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi pn. Opracowanie operatów wodnoprawnych dla wybranych obiektów na terenie Zarządu Zlewni w Lesznie Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji operatów wodnoprawnych, w celu uzupełnienia złożonych do MI wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwolenia wodnoprawnego, złożonych na podstawie z art. 414 ustawy z dnia 20 lipca 2017 roku Prawo wodne (Dz. U. z 2025 r. poz. 960). Zamówienie zostało podzielone na 4 części: Część nr 1 – Jaz Bartodzieje Część nr 2 – Jaz Wróbliniec Część nr 3 – Jaz Gądkowice Część nr 4 – Jaz Wydawy Wykonanie aktualizacji dotyczy operatów wodnoprawnych oraz związanych z tym uzupełnień do wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwoleń wodnoprawnych, obejmujących następujące części: Cz. 1 – Jaz Bartodzieje, rzeka Barycz, obręb Bartodzieje, gmina Niechlów, powiat górowski, województwo dolnośląskie, Cz. 2 - Jaz Wróbliniec, rzeka Barycz, obręb Bartniki, gmina Milicz, powiat milicki, województwo dolnośląskie, Cz. 3 - Jaz Gądkowice, rzeka Barycz, obręb Gądkowice, gmina Milicz, powiat milicki, województwo dolnośląskie, Cz. 4 - Jaz Wydawy, rzeka Orla, obręb Wydawy, gmina Rawicz, powiat rawicki, województwo wielkopolskie, zgodnie z uwagami zawartymi w wezwaniach Ministra Infrastruktury tj. pismo nr: DOK-4.7704.15.2025 z dnia 6 października 2025 r. DOK-4.7704.9.2025 z dnia 3 września 2025 r. DOK-4.7704.10.2025 z dnia 29 sierpnia 2025 r. DOK-4.7704.23.2026 z dnia 4 maja 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.98.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Opracowanie operatów wodnoprawnych dla wybranych obiektów na terenie Zarządu Zlewni w Lesznie Część nr 1 – Jaz Bartodzieje
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji operatów wodnoprawnych, w celu uzupełnienia złożonych do MI wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwolenia wodnoprawnego, złożonych na podstawie z art. 414 ustawy z dnia 20 lipca 2017 roku Prawo wodne (Dz. U. z 2025 r. poz. 960). Zamówienie zostało podzielone na 4 części: Część nr 1 – Jaz Bartodzieje Wykonanie aktualizacji dotyczy operatów wodnoprawnych oraz związanych z tym uzupełnień do wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwoleń wodnoprawnych, obejmujących następujące części: Cz. 1 – Jaz Bartodzieje, rzeka Barycz, obręb Bartodzieje, gmina Niechlów, powiat górowski, województwo dolnośląskie, zgodnie z uwagami zawartymi w wezwaniach Ministra Infrastruktury tj. pismo nr: DOK-4.7704.15.2025 z dnia 6 października 2025 r. DOK-4.7704.9.2025 z dnia 3 września 2025 r. DOK-4.7704.10.2025 z dnia 29 sierpnia 2025 r. DOK-4.7704.23.2026 z dnia 4 maja 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.98.2026 Część nr 1 – Jaz Bartodzieje
Menge: 4 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Opracowanie operatów wodnoprawnych dla wybranych obiektów na terenie Zarządu Zlewni w Lesznie Część nr 2 – Jaz Wróbliniec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji operatów wodnoprawnych, w celu uzupełnienia złożonych do MI wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwolenia wodnoprawnego, złożonych na podstawie z art. 414 ustawy z dnia 20 lipca 2017 roku Prawo wodne (Dz. U. z 2025 r. poz. 960). Zamówienie zostało podzielone na 4 części: Część nr 2 – Jaz Wróbliniec Wykonanie aktualizacji dotyczy operatów wodnoprawnych oraz związanych z tym uzupełnień do wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwoleń wodnoprawnych, obejmujących następujące części: Cz. 2 - Jaz Wróbliniec, rzeka Barycz, obręb Bartniki, gmina Milicz, powiat milicki, województwo dolnośląskie, zgodnie z uwagami zawartymi w wezwaniach Ministra Infrastruktury tj. pismo nr: DOK-4.7704.15.2025 z dnia 6 października 2025 r. DOK-4.7704.9.2025 z dnia 3 września 2025 r. DOK-4.7704.10.2025 z dnia 29 sierpnia 2025 r. DOK-4.7704.23.2026 z dnia 4 maja 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.98.2026 Część nr 2 – Jaz Wróbliniec
Los: LOT-0004
Titel: Opracowanie operatów wodnoprawnych dla wybranych obiektów na terenie Zarządu Zlewni w Lesznie Część nr 3 – Jaz Gądkowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji operatów wodnoprawnych, w celu uzupełnienia złożonych do MI wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwolenia wodnoprawnego, złożonych na podstawie z art. 414 ustawy z dnia 20 lipca 2017 roku Prawo wodne (Dz. U. z 2025 r. poz. 960). Zamówienie zostało podzielone na 4 części: Część nr 3 – Jaz Gądkowice Wykonanie aktualizacji dotyczy operatów wodnoprawnych oraz związanych z tym uzupełnień do wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwoleń wodnoprawnych, obejmujących następujące części: Cz. 3 - Jaz Gądkowice, rzeka Barycz, obręb Gądkowice, gmina Milicz, powiat milicki, województwo dolnośląskie, zgodnie z uwagami zawartymi w wezwaniach Ministra Infrastruktury tj. pismo nr: DOK-4.7704.15.2025 z dnia 6 października 2025 r. DOK-4.7704.9.2025 z dnia 3 września 2025 r. DOK-4.7704.10.2025 z dnia 29 sierpnia 2025 r. DOK-4.7704.23.2026 z dnia 4 maja 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.98.2026 Część nr 3 – Jaz Gądkowice
Los: LOT-0005
Titel: Opracowanie operatów wodnoprawnych dla wybranych obiektów na terenie Zarządu Zlewni w Lesznie Część nr 4 – Jaz Wydawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie aktualizacji operatów wodnoprawnych, w celu uzupełnienia złożonych do MI wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwolenia wodnoprawnego, złożonych na podstawie z art. 414 ustawy z dnia 20 lipca 2017 roku Prawo wodne (Dz. U. z 2025 r. poz. 960). Zamówienie zostało podzielone na 4 części: Część nr 4 – Jaz Wydawy Wykonanie aktualizacji dotyczy operatów wodnoprawnych oraz związanych z tym uzupełnień do wniosków o ustalenie kolejnego okresu obowiązywania pozwoleń wodnoprawnych, obejmujących następujące części: Cz. 4 - Jaz Wydawy, rzeka Orla, obręb Wydawy, gmina Rawicz, powiat rawicki, województwo wielkopolskie, zgodnie z uwagami zawartymi w wezwaniach Ministra Infrastruktury tj. pismo nr: DOK-4.7704.15.2025 z dnia 6 października 2025 r. DOK-4.7704.9.2025 z dnia 3 września 2025 r. DOK-4.7704.10.2025 z dnia 29 sierpnia 2025 r. DOK-4.7704.23.2026 z dnia 4 maja 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 2 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: V.ROZ.270.2.98.2026 Część nr 4 – Jaz Wydawy