See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa środowiska macierzowego.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu macierzowego będącego w posiadaniu Zamawiającego z zapewnieniem usługi wsparcia technicznego producenta dla zaproponowanych urządzeń. W ramach przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia, instalacji oraz konfiguracji zaproponowanych urządzeń. Zamawiany sprzęt musi być w pełni kompatybilny z urządzeniami posiadanymi przez Zamawiającego. Wykonawca dostarczy dokument potwierdzający wykupienie od producenta na rzecz Zamawiającego usługi wsparcia technicznego oraz gwarancji na urządzenia będące przedmiotem zamówienia wystawione przez Producenta lub Dystrybutora. 2. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 3. Termin realizacji zamówienia: do 4 tygodni od dnia podpisania Umowy. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany na podstawie Porozumienia o powierzenie grantu o numerze KPOD.05.10-CR.01-001/24/0004/KPOD.05.10-CR.01-001/25/25 w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny UKE” realizowanego w Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowany ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczny Rząd.
Vorherige Bekanntmachung: 456024-2025
Interne Kennung: BA.WZP.26.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu macierzowego będącego w posiadaniu Zamawiającego z zapewnieniem usługi wsparcia technicznego producenta dla zaproponowanych urządzeń. W ramach przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia, instalacji oraz konfiguracji zaproponowanych urządzeń. Zamawiany sprzęt musi być w pełni kompatybilny z urządzeniami posiadanymi przez Zamawiającego. Wykonawca dostarczy dokument potwierdzający wykupienie od producenta na rzecz Zamawiającego usługi wsparcia technicznego oraz gwarancji na urządzenia będące przedmiotem zamówienia wystawione przez Producenta lub Dystrybutora. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) oraz załącznik nr 5 do SWZ - Projekt umowy. 3. Na podstawie art. 257 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 4. Termin realizacji zamówienia: do 4 tygodni od dnia podpisania Umowy. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany na podstawie Porozumienia o powierzenie grantu o numerze KPOD.05.10-CR.01-001/24/0004/KPOD.05.10-CR.01-001/25/25 w ramach projektu pn. „Cyberbezpieczny UKE” realizowanego w Krajowym Planie Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowany ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Cyberbezpieczeństwo - Cyberbezpieczny Rząd.