See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów bezpylnych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów bezpylnych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, w podziale na zadania: Zadanie 1: Zakup, dostawa i serwis 7 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 2: Zakup, dostawa i serwis 8 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 3: Zakup, dostawa i serwis 8 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 4: Zakup, dostawa i serwis 8 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 5: Zakup, dostawa i serwis 8 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 6: Zakup, dostawa serwis 5 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych do odpadów wielkogabarytowych z urządzeniem zasypowym o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 7: Zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 7-11 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Interne Kennung: RZP.27.22.2026.JG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Zakup, dostawa i serwis 7 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis 7 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: RZP.27.22.2026.JG - Zadanie 1
Menge: 7 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Zakup, dostawa i serwis 8 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis 8 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: RZP.27.22.2026.JG - Zadanie 2
Menge: 8 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Zakup, dostawa i serwis 8 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Interne Kennung: RZP.27.22.2026.JG - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Zakup, dostawa i serwis 8 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: RZP.27.22.2026.JG - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Zakup, dostawa i serwis 8 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: RZP.27.22.2026.JG - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Zakup, dostawa serwis 5 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych do odpadów wielkogabarytowych z urządzeniem zasypowym o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa serwis 5 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych do odpadów wielkogabarytowych z urządzeniem zasypowym o pojemności zabudowy 18-23 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: RZP.27.22.2026.JG - Zadanie 6
Menge: 5 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 7-11 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów bezpylnych o pojemności zabudowy 7-11 m3 z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Interne Kennung: RZP.27.22.2026.JG - Zadanie 7
Menge: 3 Stück