See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: FURNIZARE ECHIPAMENTE SI DOTARI PENTRU ACTIVITATI PRACTICE in cadrul Proiectului: „FORSAN - Formare pentru sănătate - sprijinirea recuperării eficiente în sistemul spitalicesc” cod SMIS 349197
Beschreibung: FURNIZARE ECHIPAMENTE SI DOTARI PENTRU ACTIVITATI PRACTICE in cadrul Proiectului: „FORSAN - Formare pentru sănătate - sprijinirea recuperării eficiente în sistemul spitalicesc” cod SMIS 349197, conform caiet de sarcini. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/ informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita pentru depunerea ofertelor conform art. 160-161 alin. 2 din Legea nr. 98/2016. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 18.
Interne Kennung: 45410922026-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33150000 Geräte für die Strahlentherapie, Mechanotherapie, Elektrotherapie und Physiotherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Saltele de gimnastică
Beschreibung: Lot 1. Saltele de gimnastică Cantitate contract: 3 buc
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Minge gimnastică
Beschreibung: Lot 2. Minge gimnastică Cantitate contract: 3 buc
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Set greutăți
Beschreibung: Lot 3. Set greutăți Cantitate contract: 6 seturi
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Mănușă robotică pentru recuperarea mâinii după accident vascular cerebral
Beschreibung: Lot 4. Mănușă robotică pentru recuperarea mâinii după accident vascular cerebral Cantitate contract: 6 buc
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0005
Titel: Aparat Shockwave
Beschreibung: Aparat Shockwave Cantitate contract: 1 buc
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Aparat de crioterapie
Beschreibung: Lot 6. Aparat de crioterapie Cantitate contract: 2 buc
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Baston gimnastică
Beschreibung: Lot 7. Baston gimnastică Cantitate contract: 20 buc
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Aparat electroterapie Wireless
Beschreibung: Aparat electroterapie Wireless Cantitate contract: 6 buc
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Aparat pentru miscare pasiva continua genunchi
Beschreibung: Lot 9. Aparat pentru miscare pasiva continua genunchi Cantitate contract: 4 buc
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
Los: LOT-0010
Titel: Aparat pentru miscare pasiva continua glezna
Beschreibung: Lot 10. Aparat pentru miscare pasiva continua glezna Cantitate contract: 2 buc
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Aparat pentru miscare pasiva continua umar si cot
Beschreibung: Lot 11. Aparat pentru miscare pasiva continua umar si cot Cantitate contract: 4 buc
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: Placă transfer pacient
Beschreibung: Lot 12. Placă transfer pacient Cantitate contract: 6 buc
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0013
Titel: Scaun mecanic de transfer pacienți
Beschreibung: Lot 13. Scaun mecanic de transfer pacienți Cantitate contract: 3 buc
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Fotoliu Rulant Pliabil cu Manevrare Manuală
Beschreibung: Lot 14. Fotoliu Rulant Pliabil cu Manevrare Manuală Cantitate contract: 3 buc
Interne Kennung: 14
Haupteinstufung (cpv): 33193120 Rollstühle
Los: LOT-0015
Titel: Pat masaj portabil
Beschreibung: Lot 15. Pat masaj portabil Cantitate contract: 2 buc
Interne Kennung: 15
Haupteinstufung (cpv): 33192150 Therapie-Betten