See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig onderhoud RUG
Beschreibung: Preventief onderhoud (PO) Technisch planbaar onderhoud dat wordt uitgevoerd voordat een gebrek of een storing het functioneren van het element en daardoor het bedrijfsproces verstoort. Wettelijk verplichte keuringen en inspecties vallen ook onder preventief onderhoud. Correctief onderhoud (CO) Technisch onderhoud, gericht op het herstellen van functionaliteit, dat incidenteel wordt uitgevoerd, omdat een element/asset niet meer of onvoldoende functioneert. Uitvoeren van bouwkundige storingswerkzaamheden buiten kantoortijden (storingsdiensten). Groot onderhoudsprojecten (GO projecten < € 500.000) Groot onderhoudsprojecten zijn vooraf geplande, omvangrijke onderhoudswerkzaamheden die voortkomen uit het MJOP/MJIP en gericht zijn op het vernieuwen/verduurzamen van belangrijke gebouwelementen, zonder dat sprake is van verbouwingen. Deze projecten worden planmatig en volgens een vastgesteld schema uitgevoerd. Wanneer relevant kunnen onderhoudsactiviteiten binnen deze projecten worden gecombineerd of projectmatig worden georganiseerd om schaalvoordelen te behalen en efficiëntie te vergroten. Groot onderhoudsprojecten tot € 500.000 vallen onder perceel 1 en 2. De scope van de werkzaamheden voor perceel 3 bestaat uit: Groot onderhoudsprojecten (GO projecten ≥ € 500.000) Groot onderhoudsprojecten zijn vooraf geplande, omvangrijke onderhoudswerkzaamheden die voortkomen uit het MJOP/MJIP en gericht zijn op het vernieuwen of op gewenste conditie brengen van belangrijke gebouwelementen, zonder dat sprake is van verbouwingen. Deze projecten worden planmatig en volgens een vastgesteld schema uitgevoerd. Wanneer relevant kunnen onderhoudsactiviteiten binnen deze projecten worden gecombineerd of projectmatig worden georganiseerd om schaalvoordelen te behalen en efficiëntie te vergroten. Groot onderhoudsprojecten tot € 500.000 vallen onder perceel 1 en 2. De Groot onderhoudsprojecten zullen binnen dit perceel in minicompetities worden weggezet met maximaal drie Opdrachtnemers.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 45400000 Baufertigstellung, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Binnenstad (1000, 2000, 4000) + Healthy Aging campus (3000)
Beschreibung: Binnenstad (1000, 2000, 4000) + Healthy Aging campus (3000).
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Zernike (5000) + Buiten gebieden (7000), Fryslân Campus Leeuwarden en Lutjewad (7115)
Beschreibung: Zernike (5000) + Buiten gebieden (7000), Fryslân Campus Leeuwarden en Lutjewad (7115).
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Groot onderhoudsprojecten (GO projecten)
Beschreibung: Groot onderhoudsprojecten (GO projecten) voor alle gebieden met een waarde van € 500.000 of hoger.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bouwkundig onderhoud RUG
Tipo de procedimiento: Restringido
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 45259000 Reparación y mantenimiento de instalaciones, 45400000 Acabado de edificios, 45440000 Trabajos de pintura y acristalamiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003