See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa radiofarmaceutycznych produktów leczniczych stosowanych w ramach programu lekowego i poza programem oraz wyrobów medycznych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa radiofarmaceutycznych produktów leczniczych stosowanych w ramach programu lekowego i poza programem oraz wyrobów medycznych w podziale na 10 części. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 411363-2026
Interne Kennung: DZPUCK.262.065.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09344000 Radioisotope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: 6
Beschreibung: Część nr 6
Interne Kennung: 6