2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Łabowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Łabowa. W ramach realizacji zamówienia wykonane zostanie: 1) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jedynie przez część roku z terenu 13 sołectw w Gminie Łabowa; 2) wywóz osadów ściekowych, skratek i piasku z piaskownika z oczyszczalni ścieków; 3) udrażnianie sieci kanalizacyjnej, czyszczenie przepompowni.
Interne Kennung: RI.272.3.12.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych niesegregowanych
Beschreibung: 1. Zakres usługi obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów niesegregowanych (zmieszanych) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jedynie przez część roku, gromadzonych w pojemnikach wrzutowych o pojemności 120 l, które są własnością gminy i przekazane zostały w użyczenie mieszkańcom, lub które są własnością mieszkańców; 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów od Urzędu Gminy gromadzonych w kontenerze o poj. 1,1m3, który jest własnością Urzędu, 3) z miejsc publicznych gromadzonych w workach 2. Planowana ilość odpadów niesegregowanych do odbioru : 1) od właścicieli nieruchomości - 470 Mg 2) od Urzędu Gminy - 3 Mg, 3) z miejsc publicznych – 10 Mg Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych
Beschreibung: 1. Zakres usługi obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów segregowanych tj. papier, szkło, plastik, wielomateriałowe, metal, bioodpady gromadzonych przez mieszkańców w workach odpadowych o pojemności 110 l; 2) odbiór odpadów z punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) – wielkogabarytowych, niebezpiecznych, problematycznych, segregowanych; 3) odbiór odpadów segregowanych od Urzędu Gminy; 4) odbiór odpadów wielkogabarytowych od mieszkańców z posesji; 5) wyposażenie zamieszkałych nieruchomości, Urzędu Gminy, w worki dostosowane do selektywnej zbiórki odpadów. 2. Planowane ilości odpadów segregowanych do odbioru: 1) od właścicieli nieruchomości − segregowane- 430 Mg − bioodpady – 17 Mg 2) z punktu selektywnej zbiórki odpadów - 229 Mg w tym: − odpady wielkogabarytowe (200307) – 70 Mg − odpady budowlane i poremontowe (170101;170107) – 70 Mg − przeterminowane leki i odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwach domowych (200131*;200132) – 3,0 Mg − odpady z tekstyliów i odzieży (200110;200111) -20 Mg, − zużyte opony (160103) – 25 Mg, − odpady niebezpieczne (200113*;200114*;200126*;200127*) – 7 Mg − papier (20 01 01) - 5 Mg − metal (20 01 40) – 2 Mg − tworzywa sztuczne (20 01 39) – 10 Mg − szkło (20 01 02) – 5 Mg − opakowania wielomateriałowe (15 01 05) - 2 Mg 3) wielkogabarytowe od mieszkańców z posesji – 100 Mg 4) od Urzędu Gminy – 5 Mg 5) z miejsc publicznych - 4 Mg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Odbiór transport i zagospodarowanie nieczystości z oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Łabowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie poprzez odzysk lub unieszkodliwianie skratek, zawartości piaskowników, osadu ściekowego oraz ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych z oczyszczalni ścieków w miejscowościach Maciejowa i Kamianna w Gminie Łabowa w roku 2026. W ramach usługi do wywozu planuje się: 1) 80 m3 osadu ściekowego z oczyszczalni ścieków w Kamiannej; 2) 50 t ustabilizowanego osadu komunalnego z oczyszczalni ścieków w Maciejowej; 3) 10 t skratek z oczyszczalni ścieków w Maciejowej; 4) 1 t skratek z oczyszczalni ścieków w Kamiannej; 5) 1 t piasku z piaskownika z oczyszczalni ścieków w Kamiannej; 6) 2 t piasku z piaskownika z oczyszczalni ścieków w Maciejowej. 7) 2 m³ tłuszcze i mieszaniny olejów jadalnych z separacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Udrażnianie sieci kanalizacji sanitarnej oraz czyszczenia przepompowni na gminnej sieci kanalizacyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi udrażniania sieci kanalizacji sanitarnej oraz czyszczenia 32 przepompowni kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Łabowa w roku 2026.W ramach usługi planuje się: a) Udrażnianie sieci kanalizacyjnej – 40 godz. – na terenie Gminy Łabowa b) Udrażnianie przepompowni – 100 szt. – dotyczy prac wykonywanych na 32 przepompowniach będących własnością Gminy Łabowa. Czas realizacji usługi udrażniania sieci kanalizacji sanitarnej i czyszczenia przepompowni od momentu zgłoszenia nie może przekroczyć 24 godzin. Usługi awaryjne wymagają zachowania gotowości przez 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu do niezwłocznego podjęcia działań. Rozpoczęcie usług musi nastąpić nie później niż 4 godziny w dni robocze i nie później niż 6 godzin w dniach wolnych od pracy i w porze nocnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90410000 Abwassersammlung