See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Juridische adviesverlening en ondersteuning.
Beschreibung: Het voorwerp van de raamovereenkomsten bestaat uit het verlenen van juridische adviesverlening en ondersteuning door advocaten en juridisch adviseurs.
Interne Kennung: 2025/HFB/VOPMB/139729
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025/HFB/VOPMB/139729 - 1
Beschreibung: P1 - Publiek recht en administratief recht.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2025/HFB/VOPMB/139729 - 2
Beschreibung: P2 - Milieu, energie en ruimtelijke ordening
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 2025/HFB/VOPMB/139729 - 3
Beschreibung: P3 - Overheidsopdrachten en publiek-private samenwerking
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 2025/HFB/VOPMB/139729 - 4
Beschreibung: P4 - Sociaal recht en arbeidsrecht
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 2025/HFB/VOPMB/139729 - 5
Beschreibung: P5 - Privaatrecht
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 2025/HFB/VOPMB/139729 - 6
Beschreibung: P6 - Intellectuele eigendom, ICT en mediarecht
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: 2025/HFB/VOPMB/139729 - 7
Beschreibung: P7 - Privacy, AI, gegevensbescherming en digitale veiligheid
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: 2025/HFB/VOPMB/139729 - 8
Beschreibung: P8 - Economisch en financieel recht
Interne Kennung: 8