579661-2026 - Ergebnis
Kroatien – Reinigungs- und Hygienedienste – Usluga čišćenja zdravstvenih prostora i pripadajućih ureda i okoliša, po grupama
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usluga čišćenja zdravstvenih prostora i pripadajućih ureda i okoliša, po grupama
Beschreibung: Usluga čišćenja zdravstvenih prostora i pripadajućih ureda i okoliša, po grupama (G1-G4) Predmet nabave uključuje redovito i periodično čišćenje poslovnih prostorija i inventara temeljem iskazanih potreba Naručitelja, a sukladno tehničkoj specifikaciji, Uputama priborom i sredstvima za čišćenje, Postupnikom čišćenja i ostalim uvjetima navedenim u dokumentaciji. Čišćenje je proces odstranjivanja prljavštine, prašine, organskih tvari i ostalih mrlja na podu, opremi i namještaju, vratima, zidovima i staklenim površinama s ciljem postizanja zadovoljavajućeg standarda čistoće, primjenom i kombiniranjem različitih tehnika čišćenja. Ovisno o površini koja se čisti ponuditelj je obvezan sukladno pravilima struke primjenjivati sredstvo i tehniku čišćenja koja odgovara toj površini, vodeći pri tom računa da se površina i/ili predmet čišćenja ne ošteti. Budući da se čišćenje velikih površina obavlja strojem za čišćenje djelatnici ponuditelja moraju biti osposobljeni rukovati istim. Ponuditelj se obvezuje: • uvesti djelatnike u posao na način da ih upoznaje s prostorom na lokaciji naručitelja koju će čistiti, potrebe i specifičnosti lokacije i sl., • organizirati i rasporediti djelatnike po svim adresama lokacija, • upoznati djelatnike s Uputama i Postupnikom čišćenja (načinom doziranja sredstava za čišćenje, metodama i tehnikama čišćenja koje moraju primjenjivati kod različitih površina), • osigurati kontinuitet u obavljanju usluga čišćenja (osigurati pravovremenu zamjenu za djelatnika koji je odsutan iz bilo kojeg razloga), svakodnevno nadzirati rad svojih djelatnika i • nadoknaditi naručitelju štetu koja nastane na imovini naručitelja izvršenjem usluga čišćenja koju njegovi djelatnici prouzroče namjerno, nepažnjom ili postupajući protivno dobivenim uputama i deklaracijama proizvoda za čišćenje.
Interne Kennung: VV-26-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ispostava Rijeka
Beschreibung: Usluga čišćenja zdravstvenih prostora i pripadajućih ureda i okoliša, ispostava Rijeka
Interne Kennung: VV-26-26-1
Los: LOT-0002
Titel: Ispostava Opatija
Beschreibung: Usluga čišćenja zdravstvenih prostora i pripadajućih ureda i okoliša, ispostava Opatija
Interne Kennung: VV-26-26-2
Los: LOT-0003
Titel: Ispostava Crikvenica
Beschreibung: Usluga čišćenja zdravstvenih prostora i pripadajućih ureda i okoliša, ispostava Crikvenica
Interne Kennung: VV-26-26-3
Los: LOT-0004
Titel: Ispostava Mali Lošinj
Beschreibung: Usluga čišćenja zdravstvenih prostora i pripadajućih ureda i okoliša, ispostava Mali Lošinj
Interne Kennung: VV-26-26-4