579675-2025 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU St. Josephschool - Chromebooks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU St. Josephschool - Chromebooks
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de levering van laptops en toebehoren ten behoeve van Stichting St. Josephscholen. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung390439-2021
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensEr is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000