579686-2025 - Wettbewerb
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii Jemielna z podziałem na zadania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii Jemielna z podziałem na zadania
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej z podziałem na zadania. 2. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych objętych przedmiotem zamówienia w danym zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ. 3. Dostawy następować będą sukcesywnie, na podstawie zamówień częściowych składanych przez upoważnionego pracownika Zamawiającego telefonicznie lub emailem. Termin jednorazowej do-stawy nie może być dłuższy niż 2 dni robocze od otrzymania zamówienia od Zamawiającego. Do-stawy będą się odbywały w godzinach od 7:00 do 10:00 od poniedziałku do piątku, 2-3 razy w tygodniu. 4. Przedmiot zamówienia w zadaniach nr 1 – 10 zostanie wykonany w okresie od daty zawarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026r. do dnia 31.12.2026r. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Zamówienie podzielone jest na 10 części (zadań). Wykonawca może złożyć ofertę na całość zamówienia lub na wybraną przez siebie część (zadanie)/ części (zadania). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części (zadania).
Interne KennungZP/06/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy dostępnej pod adresem: https://pdps-ostrowina.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html. Bezpośredni link do zamówienia: https://pdps-ostrowina.logintrade.net/zapytania_email,207817,59e69da3ba5a27e845bc26a791fe03e2.html. 2. Przekazywany przez Wykonawcę plik zawierający ofertę jest zaszyfrowany przez Platformę bez możliwości jego otwarcia przez Zamawiającego przed upływem terminu otwarcia ofert. 3. Ofertę składa się pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę upoważnioną do reprezentacji Wykonawcy zgodnie z informacjami zawartymi w dokumencie rejestrowym Wykonawcy lub przez osobę posiadającą odpowiednie pełnomocnictwo do dokonywania czynności prawnych, udzielone przez osobę upoważnioną do reprezentacji Wykonawcy, a w przypadku Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia przez ustanowionego pełnomocnika. 4. Wraz z ofertą Wykonawca jest zobowiązany złożyć: 1) Pełnomocnictwo (jeżeli dotyczy) wskazujące, iż osoba występująca w imieniu Wykonawcy lub Wykonawca występujący w imieniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, jest do tego upoważniona, jeżeli nie wynika to z dokumentów potwierdzających zasady re-prezentacji np. w przypadku spółki cywilnej - umowę spółki. 2) Formularz ofertowy (załącznik do SWZ) 3) Formularz asortymentowo - cenowy (załączniki do SWZ) 4) Zastrzeżenie tajemnicy przedsiębiorstwa (jeżeli dotyczy) 5. Zamawiający nie żąda wniesienia wadium. 6. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ) ponieważ Zamawiający będzie żądał JEDZ wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 7.Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca, którego oferta została najwyżej oceniona, zobowiązany będzie złożyć: 1) JEDZ - oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego Wykonawca składa na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia, sporządzony zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającego standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia. Oświadczenie stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia odpowiednio na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. Wzór stanowi załącznik do SWZ oraz 2) Oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z art. 5k rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. Wzór stanowi załącznik do SWZ. 8.W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców (konsorcjum , spółka cywilna): JEDZ, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu na podstawie: art. 5 k rozporządzenia 833/2014 i art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. oraz dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa odrębnie i podpisuje każdy spośród wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 dostawa warzyw i owoców
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa warzyw i owoców do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Dostawa różnych artykułów spożywczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 - Dostawa nabiału i produktów mleczarskich
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa nabiału i produktów mleczarskich do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4 - Dostawa mięsa wieprzowego, podrobów wieprzowych oraz produktów mięsnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mięsa wieprzowego, podrobów wieprzowych oraz produktów mięsnych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5 - Dostawa pieczywa
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pieczywa do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6 - Dostawa drobiu, podrobów i wyrobów drobiowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa drobiu, podrobów i wyrobów drobiowych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
LosLOT-0007
TitelZadanie nr 7 - Dostawa mrożonek
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa mrożonek do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
LosLOT-0008
TitelZadanie nr 8 - Dostawa ryb
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ryb do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera for-mularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ
LosLOT-0009
TitelZadanie nr 9 - Dostawa jaj
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jaj do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.
LosLOT-0010
TitelZadanie nr 10 - Dostawa produktów dietetycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów dietetycznych do Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie i filii w Jemielnej. Szczegółowy wykaz i ilości artykułów spożywczych w zadaniu zawiera formularz asortymentowo - cenowy stanowiący załącznik do SWZ.