See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ciężkich samochodów do transportu wymiennych kontenerów (SCKn).
Beschreibung: Cześć A - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Cześć B - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 430136-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 34142300 Muldenkipper
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A - Zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem
Beschreibung: Cześć A - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia,
Interne Kennung: Część A
Los: LOT-0002
Titel: Część B - Zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem
Beschreibung: Cześć B - zakup 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), z prawem opcji zakupu 1 szt. ciężkiego samochodu do transportu wymiennych kontenerów (SCKn), zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia,
Interne Kennung: Część B