2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja w formule zaprojektuj i wybuduj inwestycji polegającej na rozbudowie Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie.
Interne Kennung: MPW1/GDS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45100000 Baureifmachung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja w formule zaprojektuj i wybuduj inwestycji polegającej na rozbudowie Muzeum Powstania Warszawskiego przy ul. Grzybowskiej 79 w Warszawie. W ramach zadania Wykonawca będzie zobowiązany do: 1) Wykonania Szczegółowej Koncepcji Wielobranżowej; 2) Wykonania projektu budowalnego zgodnie z obowiązującymi przepisami, Programem funkcjonalno-użytkowym i Wstępną Koncepcję Architektoniczno-Urbanistyczną oraz do wystąpienia i uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę; 3) Wykonania projektów wykonawczych, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót; 4) Wykonania robót budowlanych zgodnie z zaakceptowaną przez Zamawiającego dokumentacją projektową, 5) Opracowania dokumentacji powykonawczej po zrealizowaniu robót budowlanych oraz uzyskania niezbędnych decyzji pozwalających na użytkowanie obiektu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Program funkcjonalno-użytkowy stanowiący Załącznik nr 1. wraz z załącznikami, w tym Wstępną Koncepcją Architektoniczno-Urbanistyczną.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45100000 Baureifmachung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45111291 Erschließungsarbeiten, 71420000 Landschaftsgestaltung