579725-2026 - Ergebnis
Litauen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Endoskopai (gastroskopas ir kolonoskopas)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Endoskopai (gastroskopas ir kolonoskopas)
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti endoskopus (BVPŽ kodas – 33168000-5 Endoskopijos ir endochirurgijos prietaisai). Pirkimas skaidomas į 3 (tris) atskiras pirkimo objekto dalis (toliau - p.o.d.): 1 p.o.d. Gastroskopas, Dainavos padalinys, Pramonės pr. 31, Kaunas; Kalniečių padalinys, Savanorių pr. 369, Kaunas; 2 p.o.d. Kolonoskopas, Dainavos padalinys, Pramonės pr. 31, Kaunas; 3 p.o.d. Kolonoskopas, Šilainių padalinys, Baltų pr. 7, Kaunas.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gastroskopas, Dainavos padalinys, Pramonės pr. 31, Kaunas; Kalniečių padalinys, Savanorių pr. 369, Kaunas
Beschreibung: Gastroskopas, Dainavos padalinys, Pramonės pr. 31, Kaunas, 2 vnt.; Kalniečių padalinys, Savanorių pr. 369, Kaunas, 1 vnt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Kolonoskopas, Dainavos padalinys, Pramonės pr. 31, Kaunas
Beschreibung: Kolonoskopas, Dainavos padalinys, Pramonės pr. 31, Kaunas, 1 vnt.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Kolonoskopas, Šilainių padalinys, Baltų pr. 7, Kaunas
Beschreibung: Kolonoskopas, Šilainių padalinys, Baltų pr. 7, Kaunas
Interne Kennung: 3