See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 57/53/2/24/028 - Raamovereenkomst voor het bieden van ondersteuning bij omgevingsvergunningsaanvragen.
Beschreibung: Ondersteuning en opmaak van documenten in het kader van vergunningsprocedures (o.m. opmaak plannensets, beschrijvende nota's, bemalingsnota's, rooilijnplannen, documenten in het kader van natuurtoetsen en stikstofproblematieken, passende beoordelingen, ...).
Interne Kennung: 5753224028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 5753224028 - 1 Raamovereenkomst voor het bieden van ondersteuning bij omgevingsvergunningsaanvragen.
Interne Kennung: 1