See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału SiMR w tym: komputerów przenośnych, zestawów komputerów stacjonarnych, projektora , serwera
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału SiMR w tym: komputerów przenośnych, zestawów komputerów stacjonarnych, projektora , serwera
Vorherige Bekanntmachung: 312112-2025
Interne Kennung: 4/PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232000 Peripheriegeräte, 48820000 Server, 38652100 Vorführgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputery przenośne 11sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów przenośnych 11 sztuk . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge: 11 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Komputer przenośny 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera przenośnego 1 sztuka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 3
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Zestaw komputerowy 12 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu komputerowego składającego się z: komputera stacjonarnego, monitora, myszy i klawiatury 12 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
Menge: 12 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Projektor
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa projektora 1 sztuki . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: część 5
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte