See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR – etap I”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) szczegółowo opisanych w załącznikach nr 2A-2D do SWZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2A-2D do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 1-4), 2.2. Załączniku nr 3A – 3D do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 1-4).
Interne Kennung: 4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34731700 Teile für Hubschrauber
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) - zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1: Dostawa fabrycznie nowych podzespołów do śmigłowca PZL-W3A - podzespoły producenta śmigłowca WSK PZL Świdnik. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 1.1. Załączniku nr 2A do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 1), 1.2. Załączniku nr 3A do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 1).
Interne Kennung: 4/2026 -cz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) - zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2: Dostawa podzespołów po naprawie głównej do śmigłowca PZL-W3A – podzespoły producenta śmigłowca WSK PZL Świdnik. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 1.1. Załączniku nr 2B do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 2), 1.2. Załączniku nr 3B do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 2).
Interne Kennung: 4/2026 - cz.2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje pawa opcji
Los: LOT-0003
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) - zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3: Dostawa podzespołów po naprawie głównej do śmigłowca PZL-W3A – podzespoły producenta silników i podzespołów układu napędowego PW Rzeszów S.A. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 2.1. Załączniku nr 2C do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 3), 1.2. Załączniku nr 3C do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 3).
Interne Kennung: 4/2026 - cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Przedmiotem zamówienia jest przegląd główny, remont i modernizacja śmigłowca ratowniczego TOPR z podziałem na części (zadania) - zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4: Dostawa podzespołów po naprawie głównej do śmigłowca PZL-W3A – podzespoły producenta silników i podzespołów układu napędowego PW Rzeszów S.A. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w: 1.1. Załączniku nr 2D do SWZ: Opis przedmiotu zamówienia (dotyczy zadania nr 4), 1.2. Załączniku nr 3D do SWZ: Wzór umowy (dotyczy zadania nr 4).
Interne Kennung: 4/2026 - cz.4