2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem i dostarczeniem instrukcji stanowiskowej oraz jej wdrożeniem do Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z podziałem na 7 części.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem i dostarczeniem instrukcji stanowiskowej oraz jej wdrożeniem do Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, z podziałem na 7 części: Część nr 1 Zaawansowany model ramienia do wkłuć dożylnych 20 kpl Część nr 2 Pośladek - model do nauki iniekcji domięśniowych 6 kpl Część nr 3 Trenażer do nauki wykonywania iniekcji u diabetyków, wersja zaawansowana 22 szt. Część nr 4 Trenażer dostępów naczyniowych 10 kpl Część nr 5 Trenażer do badania poziomu glukozy we krwi 4 szt. Część nr 6 Trenażer iniekcji dożylnych - nasada dłoni 12 kpl Część nr 7 Trenażer iniekcji dożylnych - dół łokciowy 12 kpl Kod CPV: Części nr 1-7: 34152000-7– Symulatory szkoleniowe 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dostawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: AZP.25.1.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 1 Zaawansowany model ramienia do wkłuć dożylnych 20 kpl
Beschreibung: Część nr 1 Zaawansowany model ramienia do wkłuć dożylnych 20 kpl
Interne Kennung: AZP.25.1.34.2025.1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 2 Pośladek - model do nauki iniekcji domięśniowych 6 kpl
Beschreibung: Część nr 2 Pośladek - model do nauki iniekcji domięśniowych 6 kpl
Interne Kennung: AZP.25.1.34.2025.2
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 3 Trenażer do nauki wykonywania iniekcji u diabetyków, wersja zaawansowana 22 szt.
Beschreibung: Część nr 3 Trenażer do nauki wykonywania iniekcji u diabetyków, wersja zaawansowana 22 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.34.2025.3
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 4 Trenażer dostępów naczyniowych 10 kpl
Beschreibung: Część nr 4 Trenażer dostępów naczyniowych 10 kpl
Interne Kennung: AZP.25.1.34.2025.4
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 5 Trenażer do badania poziomu glukozy we krwi 4 szt.
Beschreibung: Część nr 5 Trenażer do badania poziomu glukozy we krwi 4 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.34.2025.5
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 6 Trenażer iniekcji dożylnych - nasada dłoni 12 kpl
Beschreibung: Część nr 6 Trenażer iniekcji dożylnych - nasada dłoni 12 kpl
Interne Kennung: AZP.25.1.34.2025.6
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 7 Trenażer iniekcji dożylnych - dół łokciowy 12 kpl
Beschreibung: Część nr 7 Trenażer iniekcji dożylnych - dół łokciowy 12 kpl
Interne Kennung: AZP.25.1.34.2025.7