2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba Střední školy polytechnické Brno, Jílová
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vybudování přístavby školy, stavebních úprav stávajících budov dotčených přístavbou a vybudování souvisejících inženýrských objektů v areálu Střední školy polytechnické Brno, Jílová, příspěvkové organizace v Brně.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45255500 Bohrungs- und Explorationsarbeiten, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: S - JMK 80185/2026 OINV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 45255500 Bohrungs- und Explorationsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, a to na změnu doby plnění, spočívající v prodloužení doby plnění takto: „V případě, že stavební úřad nevydá kolaudační rozhodnutí, ve lhůtě 60 dnů ode dne doručení žádosti, a toto prodlení bude zapříčiněné nečinností stavebního úřadu, nikoliv Zhotovitelem, Finální lhůta se prodlužuje, a to nejdéle o dobu trvání prodlení stavebního úřadu s vydáním kolaudačního rozhodnutí.“ V souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, a to na změnu doby plnění, spočívající v prodloužení doby plnění takto: „V případě zpoždění v provádění díla oproti schválenému Harmonogramu v důsledku nuceného přerušení prací zhotovitelem z důvodu toho, že při provádění díla narazil zhotovitel na archeologické nálezy nebo nálezy nebezpečných předmětů (munice, chemické látky atp.) a objednatel vydal zhotoviteli pokyn, že má práce přerušit, prodlužuje se Finální lhůta o dobu, po kterou zhotovitel na základě takového pokynu objednatele přerušil provádění díla, nedohodnou-li se smluvní strany jinak. Dobu přerušení provádění díla je zhotovitel povinen objednateli prokázat, v opačném případě nemá na prodloužení doby plnění nárok.“ Zadavatel si dále v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající ve změně ceny uvedené ve smlouvě s vybraným dodavatelem v průběhu plnění veřejné zakázky, a to na základě podmínek pro úpravu ceny díla dle inflační doložky, která je součástí přílohy č. 2 zadávací dokumentace – obchodní podmínky. Maximální částka, o kterou zadavatel v rámci této vyhrazené změny závazku navýší původní cenu díla, je 1 % z nabídkové ceny vybraného dodavatele.