579775-2026 - Ergebnis
Litauen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – MAISTO PRODUKTŲ IR KITŲ BŪTINŲ PREKIŲ ĮSIGIJIMAS, NAUDOJANTIS SOCIALINE KORTELE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MAISTO PRODUKTŲ IR KITŲ BŪTINŲ PREKIŲ ĮSIGIJIMAS, NAUDOJANTIS SOCIALINE KORTELE
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti maisto produktus ir kitas būtinas prekes, naudojantis socialine kortele (toliau – prekės). Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede. Pirkimo objektas į dalis neskaidomas. Pirkimo apimtys, reikalavimai ir techninė specifikacija apibrėžti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0