579828-2026 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych, preparatów farmaceutycznych, wyrobów medycznych i innych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, preparatów farmaceutycznych, wyrobów medycznych i innych
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych, preparatów farmaceutycznych, wyrobów medycznych i innych
Interne Kennung: NLZ.2026.271.58
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część. 1 - Mepolizumabum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część. 1 - Mepolizumabum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część. 1 - Mepolizumabum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji max 50%
Los: LOT-0002
Titel: Część. 2 Antybiotyki w postaci iniekcyjnej
Beschreibung: Część. 2 Antybiotyki w postaci iniekcyjnej
Interne Kennung: Część. 2 Antybiotyki w postaci iniekcyjnej
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Leki różne w postaci iniekcyjnej
Beschreibung: Część 3 Leki różne w postaci iniekcyjnej
Interne Kennung: Część 3 Leki różne w postaci iniekcyjnej
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Propofolum
Beschreibung: Część 4. Propofolum
Interne Kennung: Część 4. Propofolum
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Leki różne
Beschreibung: Część 5. Leki różne
Interne Kennung: Część 5. Leki różne
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Risankizumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 6 Risankizumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 6 Risankizumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 Płyn do perfuzji nerek typu KPS-1 Kidney Perfusion Solution
Beschreibung: Część 7 Płyn do perfuzji nerek typu KPS-1 Kidney Perfusion Solution
Interne Kennung: Część 7 Płyn do perfuzji nerek typu KPS-1 Kidney Perfusion Solution
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Część 8 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 8 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 Szczepionka przeciw grypie
Beschreibung: Część 9 Szczepionka przeciw grypie
Interne Kennung: Część 9 Szczepionka przeciw grypie
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 Gemtuzumabum ozogamicinum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 10 Gemtuzumabum ozogamicinum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 10 Gemtuzumabum ozogamicinum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Część 11 Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 11 Różne produkty lecznicze
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 Buprenomorphinum
Beschreibung: Część 12 Buprenomorphinum
Interne Kennung: Część 12 Buprenomorphinum
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 Tisagenlecleucel (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 13 Tisagenlecleucel (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 13 Tisagenlecleucel (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 Avatrombopag (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 14 Avatrombopag (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 14 Avatrombopag (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 Oxacillinum
Beschreibung: Część 15 Oxacillinum
Interne Kennung: Część 15 Oxacillinum
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 Everolimusum
Beschreibung: Część 16 Everolimusum
Interne Kennung: Część 16 Everolimusum
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 Inotuzumab ozogamicin (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 17 Inotuzumab ozogamicin (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 17 Inotuzumab ozogamicin (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 Maribavirum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 18 Maribavirum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 18 Maribavirum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 Colostrum Bovinum
Beschreibung: Część 19 Colostrum Bovinum
Interne Kennung: Część 19 Colostrum Bovinum
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 Apremilastum
Beschreibung: Część 20 Apremilastum
Interne Kennung: Część 20 Apremilastum
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 Upadacitinibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 21 Upadacitinibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 21 Upadacitinibum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 Alirocumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 22 Alirocumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 22 Alirocumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 Tralokinumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 23 Tralokinumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 23 Tralokinumabum (z możliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 Lanreotidum Autogel
Beschreibung: Część 24 Lanreotidum Autogel
Interne Kennung: Część 24 Lanreotidum Autogel
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 Brentuximabum vedotin
Beschreibung: Część 25 Brentuximabum vedotin
Interne Kennung: Część 25 Brentuximabum vedotin
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 Naturalny inhibitor układu krzepnięcia
Beschreibung: Część 26 Naturalny inhibitor układu krzepnięcia
Interne Kennung: Część 26 Naturalny inhibitor układu krzepnięcia
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 Chlorheksydyna dioctan
Beschreibung: Część 27 Chlorheksydyna dioctan
Interne Kennung: Część 27 Chlorheksydyna dioctan
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 Leki różne
Beschreibung: Część 28 Leki różne
Interne Kennung: Część 28 Leki różne
Los: LOT-0029
Titel: Część 29 Midazolamum
Beschreibung: Część 29 Midazolamum
Interne Kennung: Część 29 Midazolamum
Los: LOT-0030
Titel: Część 30 Ipilimumabum
Beschreibung: Część 30 Ipilimumabum
Interne Kennung: Część 30 Ipilimumabum
Los: LOT-0031
Titel: Część 31 Afliberceptum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Beschreibung: Część 31 Afliberceptum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Interne Kennung: Część 31 Afliberceptum (z mozliwością stosowania w programie lekowym)
Los: LOT-0032
Titel: Część 32 Foscarnetum natricum hexahydricum
Beschreibung: Część 32 Foscarnetum natricum hexahydricum
Interne Kennung: Część 32 Foscarnetum natricum hexahydricum
Los: LOT-0033
Titel: Część 33 Płyn do płukania cewnika
Beschreibung: Część 33 Płyn do płukania cewnika
Interne Kennung: Część 33 Płyn do płukania cewnika
Los: LOT-0034
Titel: Część 34 Sugammadexum
Beschreibung: Część 34 Sugammadexum
Interne Kennung: Część 34 Sugammadexum
Los: LOT-0035
Titel: Część 35 Dieta kompletna do żywienia (żywienie domowe)
Beschreibung: Część 35 Dieta kompletna do żywienia (żywienie domowe)
Interne Kennung: Część 35 Dieta kompletna do żywienia (żywienie domowe)