2. Verfahren
Verfahren
Titel: II PN - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniami w zakresie małej retencji na potrzeby Nadleśnictwa Jamy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru inwestorskiego nad pięcioma zadaniami w zakresie małej retencji wg poniższego zestawienia: - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa zastawki na rowie głównym sieci urządzeń melioracyjnych pn. "Zgniłki" w Leśnictwie Wąkop” - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Ols" w Leśnictwie Wąkop” - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Rurki" w Leśnictwie Wąkop” - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Biedaszek" w Leśnictwie Wąkop” - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa systemu urządzeń piętrzących w celu utworzenia obszaru bagiennego pn. "Tania" w Leśnictwie Słup”. Przedmiot zamówienia obejmuje sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad określonymi w dokumentacji projektowo-kosztorysowej robotami budowlanymi, a także współpracę z zamawiającym w celu skutecznego wyegzekwowania od wykonawcy robót realizacji tych robót zgodnie z wymaganiami zamawiającego, w tym z dokumentacją projektowo-kosztorysową oraz zgodnie z wytycznymi DNSH, przy zastosowaniu odpowiedniej jakości materiałów i technologii, rozliczenia robót w oparciu o umowne koszty ich realizacji oraz wykonania robót w terminie ustalonym w umowie. Przewidywany zakres robót budowlanych został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.270.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru inwestorskiego nad pięcioma zadaniami w zakresie małej retencji wg poniższego zestawienia: - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa zastawki na rowie głównym sieci urządzeń melioracyjnych pn. "Zgniłki" w Leśnictwie Wąkop” - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Ols" w Leśnictwie Wąkop” - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Rurki" w Leśnictwie Wąkop” - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa systemu urządzeń piętrzących pn. "Biedaszek" w Leśnictwie Wąkop” - Usługa nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: „Budowa systemu urządzeń piętrzących w celu utworzenia obszaru bagiennego pn. "Tania" w Leśnictwie Słup” Przedmiot zamówienia obejmuje sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad określonymi w dokumentacji projektowo-kosztorysowej robotami budowlanymi, a także współpracę z zamawiającym w celu skutecznego wyegzekwowania od wykonawcy robót realizacji tych robót zgodnie z wymaganiami zamawiającego, w tym z dokumentacją projektowo-kosztorysową oraz zgodnie z wytycznymi DNSH, przy zastosowaniu odpowiedniej jakości materiałów i technologii, rozliczenia robót w oparciu o umowne koszty ich realizacji oraz wykonania robót w terminie ustalonym w umowie. Przewidywany zakres robót budowlanych został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: S.270.1.3.2026 - PN2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z Prawa Opcji.