57986-2026 - Wettbewerb
Polen – Forschungsdienste – Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Doliny Brdy i Stążki w Borach Tucholskich PLH040023 - zwierzęta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie ekspertyzy przyrodniczej dla obszaru Natura 2000 Doliny Brdy i Stążki w Borach Tucholskich PLH040023 - zwierzęta
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie badań terenowych i oceny stanu ochrony gatunków zwierząt będących przedmiotami ochrony obszaru Natura 2000 Doliny Brdy i Stążki w Borach Tucholskich PLH040023 oraz opracowanie ekspertyzy przyrodniczej. 2. Przedmioty ochrony obszaru Natura 2000 objęte projektem: 1) 6965 – Głowacz białopłetwy, 2) 1096 – Minóg strumieniowy, 3) 6963 – Koza, 4) 1130 – Boleń, 5) 1166 – Traszka grzebieniasta, 6) 1337 – Bóbr europejski, 7) 1355 – Wydra 3. Obszar objęty projektem: 3 948,35 ha (cały obszar Natura 2000 Doliny Brdy i Stążki w Borach Tucholskich PLH040023).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90720000 Umweltschutz
5. Los
Los: LOT-0001