See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Posypové nadstavby
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup používaného strojného vybavenia pre výkon údržby ciest - posypovej nadstavby na zimnú údržbu ciest v celkovom počte 5 ks v špecifikácii podľa súťažných podkladov na konkrétne zadaný podvozok, ktorý slúži ako výmenný nosič nadstavieb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34224200 Teile für andere Fahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť 1 oblasť Bardejov (1 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup používaného strojného vybavenia pre výkon údržby ciest - posypovej nadstavby na zimnú údržbu ciest v celkovom počte 1 ks v špecifikácii podľa súťažných podkladov na konkrétne zadaný podvozok, ktorý slúži ako výmenný nosič nadstavieb.
Los: LOT-0002
Titel: Časť 2 oblasť Humenné (1 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Los: LOT-0003
Titel: Časť 3 oblasť Poprad (2 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup používaného strojného vybavenia pre výkon údržby ciest - posypovej nadstavby na zimnú údržbu ciest v celkovom počte 2 ks v špecifikácii podľa súťažných podkladov na konkrétne zadaný podvozok, ktorý slúži ako výmenný nosič nadstavieb.
Los: LOT-0004
Titel: Časť 4 oblasť Stará Ľubovňa (1 ks posypovej nadstavby v stave: použité zariadenie)