2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego, akcesoriów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego, akcesoriów komputerowych oraz urządzeń peryferyjnych dla potrzeb Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy obejmująca: 1) Zadanie nr 1 – Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 46 sztuk (zam. podstawowe) i 40 sztuk (zam. z prawa opcji), 2) Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 10 sztuk (zam. podstawowe) i 10 sztuk (zam. z prawa opcji), 3) Zadanie nr 3 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy w ilości 10 sztuk (zam. podstawowe) i 10 sztuk (zam. z prawa opcji), 4) Zadanie nr 4 - Dostawa sprzętu peryferyjnego: a) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor (typ 1) w ilości 1 sztuka (zam. podstawowe) i 1 sztuka (zam. z prawa opcji), b) urządzenie wielofunkcyjne A4 kolor (typ 2) w ilości 1 sztuka (zam. podstawowe) i 1 sztuka (zam. z prawa opcji), c) urządzenie wielofunkcyjne A4 kolor (typ 3) w ilości 10 sztuk (zam. podstawowe) i 10 sztuk (zam. z prawa opcji), d) urządzenie wielofunkcyjne wolnostojące A4 kolor (typ 4) w ilości 4 sztuki (zam. podstawowe) i 4 sztuki (zam. z prawa opcji), e) drukarka A4 mono (typ 5) w ilości 8 sztuk (zam. podstawowe) i 8 sztuk (zam. z prawa opcji), f) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor (typ 6) w ilości 1 sztuka (zam. podstawowe) i 1 sztuka (zam. z prawa opcji), g) drukarka przenośna A4 kolor (typ 7) w ilości 8 sztuk (zam. podstawowe) i 8 sztuk (zam. z prawa opcji), h) skaner (typ 8) w ilości 3 sztuki (zam. podstawowe) i 3 sztuki (zam. z prawa opcji), 5) Zadanie nr 5 - Dostawa akcesoriów komputerowych I w ilości 351 sztuk, 6) Zadanie nr 6 - Dostawa akcesoriów komputerowych II w ilości 2800 sztuk (zam. podstawowe) i 2800 sztuk (zam. z prawa opcji).
Interne Kennung: WZPiFP-68-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 30237200 Computerzubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30234000 Speichermedien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 46 sztuk (zam. podstawowe) i 40 sztuk (zam. z prawa opcji)
Interne Kennung: WZPiFP-68-26 Zadanie nr 1
Menge: 46 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 40 sztuk (zamówienie z prawa opcji)
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 10 sztuk (zam. podstawowe) i 10 sztuk (zam. z prawa opcji)
Interne Kennung: WZPiFP-68-26 Zadanie nr 2
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Menge: 10 Stück
Beschreibung der Optionen: Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 10 sztuk (zamówienie z prawa opcji)
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy w ilości 10 sztuk (zam. podstawowe) i 10 sztuk (zam. z prawa opcji)
Interne Kennung: WZPiFP-68-26 Zadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Beschreibung der Optionen: Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy w ilości 10 sztuk (zamówienie z prawa opcji)
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa sprzętu peryferyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu peryferyjnego: a) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor (typ 1) w ilości 1 sztuka (zam. podstawowe) i 1 sztuka (zam. z prawa opcji), b) urządzenie wielofunkcyjne A4 kolor (typ 2) w ilości 1 sztuka (zam. podstawowe) i 1 sztuka (zam. z prawa opcji), c) urządzenie wielofunkcyjne A4 kolor (typ 3) w ilości 10 sztuk (zam. podstawowe) i 10 sztuk (zam. z prawa opcji), d) urządzenie wielofunkcyjne wolnostojące A4 kolor (typ 4) w ilości 4 sztuki (zam. podstawowe) i 4 sztuki (zam. z prawa opcji), e) drukarka A4 mono (typ 5) w ilości 8 sztuk (zam. podstawowe) i 8 sztuk (zam. z prawa opcji), f) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor (typ 6) w ilości 1 sztuka (zam. podstawowe) i 1 sztuka (zam. z prawa opcji), g) drukarka przenośna A4 kolor (typ 7) w ilości 8 sztuk (zam. podstawowe) i 8 sztuk (zam. z prawa opcji), h) skaner (typ 8) w ilości 3 sztuki (zam. podstawowe) i 3 sztuki (zam. z prawa opcji)
Interne Kennung: WZPiFP-68-26 Zadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Menge: 36 Stück
Beschreibung der Optionen: a) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor (typ 1) w ilości 1 sztuka (zam. z prawa opcji), b) urządzenie wielofunkcyjne A4 kolor (typ 2) w ilości 1 sztuka (zam. z prawa opcji), c) urządzenie wielofunkcyjne A4 kolor (typ 3) w ilości 10 sztuk (zam. z prawa opcji), d) urządzenie wielofunkcyjne wolnostojące A4 kolor (typ 4) w ilości 4 sztuki (zam. z prawa opcji), e) drukarka A4 mono (typ 5) w ilości 8 sztuk 8 sztuk (zam. z prawa opcji), f) urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor (typ 6) w ilości 1 sztuka (zam. z prawa opcji), g) drukarka przenośna A4 kolor (typ 7) w ilości 8 sztuk (zam. z prawa opcji), h) skaner (typ 8) w ilości 3 sztuki (zam. z prawa opcji)
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa akcesoriów komputerowych I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych I w ilości 351 sztuk
Interne Kennung: WZPiFP-68-26 Zadanie nr 5
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30234000 Speichermedien
Menge: 351 Stück
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa akcesoriów komputerowych II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesoriów komputerowych II w ilości 2800 sztuk (zam. podstawowe) i 2800 sztuk (zam. z prawa opcji)
Interne Kennung: WZPiFP-68-26 Zadanie nr 6
Menge: 2 800 Stück
Beschreibung der Optionen: Dostawa akcesoriów komputerowych II w ilości 2800 sztuk (zamówienie z prawa opcji)