2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van matrassen, kussens en dekens en linnen en textiel
Beschreibung: Zie het beschrijvend document. • Perceel 1: Matrassen, kussens en dekens; • Perceel 2: Linnen en textiel. Op basis van de looptijd van de Raamovereenkomst raamt het COA de waarde van de Opdracht op: €7.000.000,- voor Perceel 1 en €4.500.000,- voor Perceel 2 exclusief btw. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €10.500.000,- voor Perceel 1 en €6.700.000,- voor Perceel 2 exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Interne Kennung: CDR-1294638
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie het beschrijvend document.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39500000 Textilwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39511000 Decken und Reisedecken, 39512000 Bettwäsche, 39514000 Bad- und Küchentextilien, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Matrassen, kussens en dekens
Beschreibung: Zie het beschrijvend document. • Perceel 1: Matrassen, kussens en dekens. Op basis van de looptijd van de Raamovereenkomst raamt het COA de waarde van de Opdracht op: €7.000.000,- voor Perceel 1 en €4.500.000,- voor Perceel 2 exclusief btw. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €10.500.000,- voor Perceel 1 en €6.700.000,- voor Perceel 2 exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de beoogde Raamovereenkomst bedraagt twee jaar en 3 maanden met voor Opdrachtgever de optie van verlenging van de looptijd met tweemaal een periode van maximaal 12 maanden
Los: LOT-0002
Titel: Linnen en textiel
Beschreibung: Zie het beschrijvend document. Perceel 2: Linnen en textiel. Op basis van de looptijd van de Raamovereenkomst raamt het COA de waarde van de Opdracht op: €7.000.000,- voor Perceel 1 en €4.500.000,- voor Perceel 2 exclusief btw. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €10.500.000,- voor Perceel 1 en €6.700.000,- voor Perceel 2 exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39514000 Bad- und Küchentextilien