579901-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa realizacja – zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz uruchomienie – zintegrowanej platformy analityczno-raportowej AI4EDU-SPORT wraz z Platformą do Interwencji Ruchowych, służącej do integracji, przetwarzania, analizy i raportowania danych dotyczących sprawności fizycznej, aktywności fizycznej oraz wybranych uwarunkowań zdrowotnych dzieci i młodzieży
BeschreibungKompleksowa realizacja – zaprojektowanie, wykonanie, wdrożenie oraz uruchomienie – zintegrowanej platformy analityczno-raportowej AI4EDU-SPORT wraz z Platformą do Interwencji Ruchowych, służącej do integracji, przetwarzania, analizy i raportowania danych dotyczących sprawności fizycznej, aktywności fizycznej oraz wybranych uwarunkowań zdrowotnych dzieci i młodzieży
Interne KennungDZPZ.271.42.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212190 Entwicklung von Unterrichtssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212700 Entwicklung von Dienstprogrammen für die Software-Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001