See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. Zamówienie składa się z 74 Pakietów. Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne Pakiety (jeden lub kilka), w ramach poszczególnych Pakietów wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia odnoszący się do danego Pakietu. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy. Wykonawca będzie związany ofertą do 09.09.2026 r.(90 dni),Termin realizacji zamówienia 12 miesięcy, realizacja umowy rozpocznie się nie wcześniej niż od 07.07.2025 r. w przypadku Pakietów nr 1, 4-5, 8-9, 11-15, 17, 18, 21-24, 26-28, 30, 34, 38, 40-41, 46, 48-49, 52-53, 55-56, 58, 60, 62-66, 69, 72-74, od 10.07.2026 r. w przypadku Pakietów nr 10, 20, 25, 43, 50, 59, od 16.07.2026 r. w przypadku Pakietów nr 2, 3, 29, 31-33, 35, 42, 44-45, 51, 54, 67, od 16.07.2026 r. w przypadku Pakietów nr 7, 16, 19, 37, 39, 47, od 21.07.2026 r w przypadku Pakietów nr 6, 36, 57, 61, 68, 70-71
Vorherige Bekanntmachung: 360865-2026
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33141310 Spritzen, 33141900 Blutlanzetten, 33141624 Verabreichungsausrüstung, 33196000 Medizinische Hilfsmittel, 33141200 Katheter, 33157110 Sauerstoffmasken, 39525000 Diverse konfektionierte Textilwaren, 33162100 OP-Ausrüstung, 33162200 OP-Instrumente, 33721000 Rasiermesser, 33171300 Epiduralset, 33171110 Anästhesiemasken, 33157200 Ausrüstung für die Beatmung, 33141642 Dränzubehör, 33141323 Biopsienadeln, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141220 Kanülen, 33772000 Einweg-Papierartikel, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33161000 Elektrochirurgieanlage, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Czujniki temperatury naskórne, rektalno-przełykowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 34 - Czujniki temperatury naskórne, rektalno-przełykowe, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 34
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Czujniki CO2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 35 - Czujniki CO2, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Kaniula donosowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 36 - Kaniula donosowa, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 36
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141220 Kanülen
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Kapilary i zatyczki do gazometru
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 37 - Kapilary i zatyczki do gazometru, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Igły do biopsji, szczoteczki, szczypce
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 38 - Igły do biopsji, szczoteczki, szczypce, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 38
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Sprzęt do monitorowania hemodynamicznego kompatybilny/ równoważny ze sprzętem Picco
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 39 - Sprzęt do monitorowania hemodynamicznego kompatybilny/ równoważny ze sprzętem Picco, szczoteczki, szczypce, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 - Zestawy do tracheotomii, zastawki Heimlicha , zestawy do bezpiecznej punkcji opłucnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 40 - Zestawy do tracheotomii, zastawki Heimlicha , zestawy do bezpiecznej punkcji opłucnej, szczoteczki, szczypce, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 41 - Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - Filtr antybakteryjny/antywirusowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 42 - Filtr antybakteryjny/antywirusowy, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 - Cewniki, zestawy do zabiegów CRRT, przyrządy Chemo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 43 - Cewniki, zestawy do zabiegów CRRT, przyrządy Chemo, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 43
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141200 Katheter
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - Miski, baseny, kaczki z pulpy celulozowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej w zakresie Pakietu nr 44 - Miski, baseny, kaczki z pulpy celulozowej, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w asortymencie i ilościach został określonych w formularzu asortymentowo-cenowym - Zał. nr 2 do SWZ. W ramach Pakietu wymaga się złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia. Wymaga się daty ważności oferowanego asortymentu min. 6 miesięcy od momentu dostarczenia zamówienia do Zamawiającego, chyba, że w Zał. nr 2 do SWZ został wskazany inny termin ważności. Zamawiający wymaga aby cały asortyment był nowy i nieużywany. Wszystkie oferowane materiały medyczne będące wyrobami medycznymi, muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP, sklasyfikowane według obowiązujących przepisów: Rozporządzenia UE 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, Rozporządzenia UE 2017/746 w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki “in vitro”, Ustawy z dnia 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych (t. j. Dz. U. 2024, poz. 1620) w zakresie których dotyczy. Oferowane wyroby medyczne winny posiadać deklaracje zgodności UE producenta oraz w przypadku klas wyrobów wyższych niż I klasa certyfikaty zgodności wydawane przez jednostkę notyfikowaną uprawnioną do certyfikacji na podstawie przepisów MDR/MDD. W przypadku korzystania z przedłużonego okresu przejściowego (nieważny certyfikat, certyfikat wydany na podstawie „starych” dyrektyw: 90/385/EWG lub dyrektywy 93/42/EWG) w związku z koniecznością potwierdzenia że oferowany wyrób medyczny może być wprowadzany do obrotu na mocy przepisów przejściowych, oświadczenie o korzystaniu z okresu przejściowego, deklarację własną producenta określającą datę zakończenia okresu przejściowego, certyfikat systemu zarządzania jakością producenta, potwierdzenie zawarcia umowy o ocenę zgodności wyrobu z jednostką notyfikowaną. Oferowane wyroby muszą być oznakowane znakiem CE, posiadać instrukcje używania w języku polskim oraz być oznakowane nazwą/ nazwą handlową lub zastrzeżonym znakiem towarowym, adresem zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności producenta. Jeśli zarejestrowane miejsce prowadzenia działalności produkcyjnej jest poza UE posiadają nazwę upoważnionego przedstawiciela i adres jego zarejestrowanego miejsca prowadzenia działalności. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały wskazane w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ- formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 7 do SWZ- projekcie umowy.
Interne Kennung: 12/Dz.ZP/380/APT/2/2026 - Pakiet nr 44