See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: sukcesywne świadczenie usług nadzoru autorskiego dla wykonania robót budowlanych oraz wykonania, zainstalowania i uruchomienia elementów składających się na Wystawę Stałą Muzeum Historii Polski oraz pozostałych powierzchni w Muzeum Historii Polski w Warszawie
Beschreibung: sukcesywne świadczenie usług nadzoru autorskiego dla wykonania robót budowlanych oraz wykonania, zainstalowania i uruchomienia elementów składających się na Wystawę Stałą Muzeum Historii Polski oraz pozostałych powierzchni w Muzeum Historii Polski w Warszawie
Interne Kennung: RZP/9/WR/U/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001