See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Veiligheidstrainingen
Beschreibung: Gasunie beoogt een raamovereenkomst met één dienstverlener voor het verzorgen van veiligheidstrainingen, waaronder BHV, EHBO en adembescherming. De trainingen vinden plaats op diverse locaties en moeten bijdragen aan een goed gekwalificeerde BHV-organisatie. Kwaliteit, efficiëntie en maatschappelijk verantwoord inkopen staan centraal. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 3.200.000,- exclusief BTW en indexatie over een periode van acht jaar. De maximale waarde van de opdracht is vastgesteld op € 4.800.000,- exclusief BTW, inclusief verlengingsopties en mogelijke fluctuaties in de vraag.
Interne Kennung: WS2689550653
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Aanleiding voor deze aanbesteding is het aflopen van de huidige overeenkomst voor veiligheidstrainingen. Gasunie is wettelijk verplicht te zorgen voor voldoende en goed opgeleide bedrijfshulpverleners. De aanbesteding volgt een Europese openbare procedure voor sociale en andere specifieke diensten (bijlage XVII Richtlijn 2014/25/EU, Aanbestedingswet 2012). Het betreft het contracteren van één dienstverlener voor veiligheidstrainingen en digitale cursistenadministratie op Gasunie-locaties in Nederland.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80560000 Ausbildung in Gesundheitsschutz und erster Hilfe
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht omvat het verzorgen van veiligheidstrainingen (zoals BHV, EHBO, adembescherming, scenariotrainingen, VCA en Code 95) en het voeren van een digitale cursistenadministratie voor Gasunie-medewerkers op locaties door heel Nederland.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties en aanvullende diensten binnen de scope van de raamovereenkomst.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Veiligheidstrainingen
Identificador interno: WS2689550653
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80560000 Servicios de formación en materia de salud y primeros auxilios
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: