See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: STUDIEOPDRACHT herbestemming oude Pastorie Pamel en gemeentehuis
Beschreibung: De opdracht omvat de herbestemming van de Oude pastorie alsook de herindeling van het bestaande gemeentehuis te Roosdaal De voormalige pastorie wordt ingericht als trouwzaal (met keuken), bibliotheek, samen met enkele diensten van het gemeentehuis Bijkomend wordt er ook een nieuwbouw voorzien voor het sanitair dat zowel voor de functies in de pastorie als voor de aanpalende feestzaal 'Ons Huis' kunnen gebruikt worden Er wordt ook als bijkomend onderdeel van de opdracht een herindeling gevraagd van het bestaande gemeentehuis. De opdracht van de herinrichting van de voormalige pastorie wordt volledig uitgevoerd; de dienstverlening voor de herinrichting van het bestaande gemeentehuis wordt na fase VOORONTWERP stopgezet. Er wordt met andere woorden enkel een voorontwerp verwacht van de dienstverlener voor de herinrichting van het gemeentehuis (enkel gelijkvloers). De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om de opdracht voor de werken niet te gunnen indien de totale kostprijs van het project de in het meerjarenplan voorziene kredieten aanzienlijk overschrijdt. In dat geval kan de procedure zonder gunning worden beëindigd zonder dat enige schadevergoeding verschuldigd is aan de opdrachtnemer (ontwerper). De ontwerper wordt in dat geval uiteraard vergoed voor de reeds geleverde prestaties. De intellectuele eigendomsrechten op het voorontwerp van het gemeentehuis, inclusief alle bijhorende documenten, worden na stopzetting fase VOORONTWERP volledig en exclusief overgedragen aan de gemeente Roosdaal. De opdrachtnemer verleent de gemeente Roosdaal het exclusieve recht tot gebruik, wijziging en verdere exploitatie van het voorontwerp zonder verdere toestemming of vergoeding aan de ontwerper. Dit geldt enkel voor het voorontwerp van het gemeentehuis, en niet voor de Oude Pastorie Pamel. • Rood = herbestemming pastorie, met links feestzaal ‘Ons Huis’ en rechts ervan de kerk • Blauw = herinrichting gemeentehuis De volledige omschrijving van het programma van eisen zal worden opgenomen in het bestek wat enkel aan de geselecteerde kandidaten voor de start van de offertefase zal worden overgemaakt De volledige omschrijving van de taken/fasen van de dienstenopdracht zal worden opgenomen in het bestek wat enkel aan de geselecteerde kandidaten voor de start van de offertefase zal worden overgemaakt Volgende taken/fasen geven we al mee: • Opmaken voorontwerp voor alle disciplines (pastorie en gemeentehuis) • Opmaak dossier omgevingsvergunning (pastorie) • Opmaak aanbestedingsdossiers van de werken (pastorie) • Nazicht tot gunning van de werken (pastorie) • Controle op de uitvoering van de werkzaamheden (pastorie) • Voorlopige oplevering (pastorie) • Nazicht van de eindafrekening (pastorie) • Ondersteunen van de nazorg van de werken binnen de waarborgtermijn, tot de definitieve aanvaarding (pastorie) • Definitieve oplevering (pastorie) Alle diensten nodig voor de vollledige en perfecte uitvoering van de opdracht, met inbegrip van deze welke niet uitdrukkelijk zijn beschreven in het bestek, worden geacht inbegrepen te zijn in deze opdracht Plaats van dienstverlening: • 1) Oude Pastorie Pamel, Brusselstraat 10 te 1760 Roosdaal • 2) Gemeentehuis Roosdaal, Brusselstraat 15 te 1760 Roosdaal * Vereiste bewijsstukken toe te voegen ‐ BIJLAGE 3: INDIEN VAN TOEPASSING: Attest in geval van beroep op de draagkracht van derden (op straffe van nietigheid); ‐ BIJLAGE 4: Uitsluitingsgrond – Strafregister; ‐ BIJLAGE 5: OP VERZOEK VAN DE AANBESTEDENDE OVERHEID EN VOOR NIET‐BELGISCHE KANDIDATEN: Uitsluitingsgrond – Gevallen van uitsluiting die verband houden met de niet‐betaling van belastingen of sociale zekerheid: fiscale en sociale attesten; *Selectiecriteria: - Economische en financiële draagkracht - Technische en beroepsbekwaamheid
Interne Kennung: PPP0KU-492/5086/10596/115000
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 10596/115000_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen