57993-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – Generální dodavatel projektových prací pro ČEZ, a. s.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGenerální dodavatel projektových prací pro ČEZ, a. s.
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na dobu 6 let od jejich uzavření, přičemž předmětem plnění je poskytování projektových dokumentací a inženýrské činnosti pro ČEZ, a. s. v jednotlivých regionech dle příslušné části veřejné zakázky. Mezi hlavní činnosti patří zejména, nikoliv však výlučně činnosti vztahující se k provedení studií, provedení projekčních prací a provedení autorského dozoru.
Vorherige Bekanntmachung32318-2022
Interne Kennung100153928
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelRegion 2: Ústecký a Liberecký kraj
BeschreibungPředmětem 2. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 6 let od jejího uzavření s maximálně třemi dodavateli, přičemž předmětem plnění je poskytování projektových dokumentací a inženýrské činnosti pro ČEZ, a. s. v regionu Ústecký a Liberecký kraj.
Interne Kennung2
LosLOT-0013
TitelRegion 3:Královéhradecký, Pardubický kraj a kraj Vysočina
BeschreibungPředmětem 3. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 6 let od jejího uzavření s maximálně třemi dodavateli, přičemž předmětem plnění je poskytování projektových dokumentací a inženýrské činnosti pro ČEZ, a. s. v regionu Královéhradecký, Pardubický kraj a kraj Vysočina.
Interne Kennung3