2. Verfahren
Verfahren
Titel: Persdocumentatie
Beschreibung: De Provincie Noord-Holland is voornemens een overeenkomst te sluiten voor persdocumentatie en mediamonitoring. De dienstverlening ondersteunt medewerkers bij het volgen van relevante landelijke, regionale en lokale berichtgeving. De opdrachtnemer richt zoekprofielen in en beheert deze, doorzoekt relevante nieuwsbronnen, selecteert relevante publicaties en stelt volledige artikelen digitaal beschikbaar. Onderdeel van de opdracht zijn ook ondersteuning en het periodiek optimaliseren van de zoekprofielen, zodat de resultaten zo goed mogelijk aansluiten op de informatiebehoefte van de provincie. De geraamde waarde van de gehele looptijd van de Overeenkomst bedraagt € 750.000
Interne Kennung: -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92400000 Dienstleistungen des Nachrichten- und Pressedienstes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64216000 Elektronische Nachrichten- und Informationsdienste, 72212500 Entwicklung von Kommunikations- und Multimedia-Software
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is sprake van een dienstverleningsovereenkomst voor diensten met een initiële looptijd van 36 maanden. Na het verstrijken van deze periode heeft de Aanbestedende dienst de mogelijkheid de Opdracht twee (2) maal tegen dezelfde voorwaarden te verlengen voor een periode van telkens 12 maanden.
579941-2026 - Competition
Netherlands – News-agency services – Persdocumentatie
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Persdocumentatie
Internal identifier: -
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92400000 News-agency services
Additional classification (cpv): 64216000 Electronic message and information services, 72212500 Communication and multimedia software development services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Persdocumentatie
Identificador interno: -
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92400000 Servicios de agencias de noticias
Clasificación adicional (cpv): 64216000 Servicios de mensajería y de información electrónicas, 72212500 Servicios de desarrollo de software de comunicación y multimedia
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: