579951-2026 - Wettbewerb
Litauen – Werbedienste – Informacinio turinio viešinimo paslaugos
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informacinio turinio viešinimo paslaugos
Beschreibung: Europos socialinio fondo agentūra įgyvendina Projektą „Krypties kompasas – Suaugusiųjų profesinis orientavimas (SPO)“, kurio tikslas - sukurti profesinio orientavimo suaugusiems nuotoliniu būdu modelį ir integravus į individualių mokymosi paslaugų sistemą suteikti karjeros orientavimo paslaugas suaugusiems nuotoliniu būdu ir siekia įsigyti šio projekto informacinio turinio viešinimo paslaugas: 1 pirkimo dalis – Projekto informacinio turinio viešinimo spaudos leidiniuose paslaugos; 2 pirkimo dalis – Projekto reklamos sklaidos socialiniame tinkle paslaugos; 3 pirkimo dalis – Projekto teikiamų paslaugų reklamos transliacijų naujienų portaluose paslaugos; 4 pirkimo dalis – Projekto paslaugų garso klipo sukūrimo ir transliavimo paslaugos.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 pirkimo dalis – Projekto informacinio turinio viešinimo spaudos leidiniuose paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 pirkimo dalis – Projekto reklamos sklaidos socialiniame tinkle paslaugos
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 pirkimo dalis – Projekto teikiamų paslaugų reklamos transliacijų naujienų portaluose paslaugos
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 pirkimo dalis – Projekto paslaugų garso klipo sukūrimo ir transliavimo paslaugos
Interne Kennung: 4