579962-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Bauarbeiten – Ureditev centralne kuhinje Splošne bolnišnice Nova Gorica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ureditev centralne kuhinje Splošne bolnišnice Nova Gorica
Beschreibung: Predmet javnega naročila je ureditev centralne kuhinje v Splošni bolnišnici dr. Franca Derganca Nova Gorica. Javno naročilo se oddaja po sklopih, kot sledi: - sklop 1: GOI dela, - sklop 2: Kuhinjska tehnologija. Popolni obseg predmeta javnega naročila je podrobneje opredeljen v ponudbenem predračunu in v projektni dokumentaciji ter v drugih dokumentih, ki so del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: JN-78290
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GOI dela
Beschreibung: Predmet javnega naročila je ureditev centralne kuhinje v Splošni bolnišnici dr. Franca Derganca Nova Gorica. Popolni obseg predmeta javnega naročila je podrobneje opredeljen v ponudbenem predračunu in v projektni dokumentaciji ter v drugih dokumentih, ki so del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila
Interne Kennung: 528232
Los: LOT-0002
Titel: Kuhinjska tehnologija
Beschreibung: Predmet javnega naročila je ureditev centralne kuhinje v Splošni bolnišnici dr. Franca Derganca Nova Gorica. Popolni obseg predmeta javnega naročila je podrobneje opredeljen v ponudbenem predračunu in v projektni dokumentaciji ter v drugih dokumentih, ki so del dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Interne Kennung: 528233
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen