2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderdelen stroomafnemers GVB metrovoertuig Metropolis (M5/M6)
Beschreibung: De metro serie M5/M6 bestaat uit 28 voertuigen. Op elk voertuig zijn 16 stuks zijstroomafnemers gemonteerd en 2 dakstroomafnemers. In totaal behelst de scope 483 revisiesets zijstroomafnemers (dit is dan inclusief 35 stuks reserve) en 59 revisiesets (inclusief 3 stuks reserve) dakstroomafnemers. De revisiesets stroomafnemers bestaan beide uit circa. 20 onderdelen. Zie ook de leidraad en het Programma van Eisen De revisiesets dienen geleverd te worden als individuele set per stroomafnemer in één verpakking. Levering van de sets dient te geschieden in batches per voertuig. Dat betekent per batch 16 verpakkingseenheden zijstroomafnemers en 2 verpakkingseenheden dakstroomafnemers. Totaal 18 verpakkingseenheden. Zie ook de leidraad en het Programma van Eisen
Interne Kennung: 2023-22
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderdelen stroomafnemers GVBmetrovoertuigen Metropolis (M5/M6)
Beschreibung: GVB heeft 28 metrovoertuigen van het type Metropolis in exploitatie, welke door de firma Alstom aan GVB geleverd zijn. De metro’s worden binnen GVB aangeduid als M5/M6. Sinds de indiensttreding van dit voertuigtype op de NoordZuidlijn in Amsterdam en later de uitbrei-ding op het overige metro-areaal, loopt de kilometerstand van deze metro’s inmiddels richting de 1 miljoen kilometer en is daarmee toe aan de zogenoemde P9 onderhoudsbeurt. In deze P9 onder-houdsbeurt zit onder andere het reviseren van de 3de Rail zijstroomafnemers en de dakstroomafne-mers. De opdracht behelst de levering van stroomafnemersets die benodigd zijn voor de revisie, die GVB zelf zal uitvoeren. De metro serie M5 bestaat uit 28 voertuigen. Op elk voertuig zijn 16 stuks zijstroomafnemers gemon-teerd en 2 dakstroomafnemers. In totaal behelst de scope 483 revisiesets zijstroomafnemers (dit is dan inclusief 35 stuks reserve) en 59 revisiesets (inclusief 3 stuks reserve) dakstroomafnemers. De revisiesets stroomafnemers bestaan beide uit circa. 20 onderdelen. De revisiesets dienen geleverd te worden als individuele set per stroomafnemer in één verpakking. Levering van de sets dient te geschieden in batches per voertuig. Dat betekent per batch 16 verpak-kingseenheden zijstroomafnemers en 2 verpakkingseenheden dakstroomafnemers. Totaal 18 verpak-kingseenheden.
Interne Kennung: 1