See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w okresie 01.01.2025 r. – 31.12.2027 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 266 ze zm.) dla potrzeb podmiotów należących do grupy zakupowej w okresie 01.01.2025 r. – 31.12.2027 r. Całkowite szacunkowe zużycie energii elektrycznej [MWh] w okresie 01.01.2025 r. – 31.12.2027 r. wynosi 30 788,204 MWh. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Wzór umowy zawiera załącznik nr 3 do SWZ wraz z załącznikiem nr 1 (wykaz punktów poboru energii elektrycznej objętych umową) i nr 2 (pełnomocnictwo). 3. W opisie przedmiotu zamówienia określono standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia (przedmiot zamówienia jest zestandaryzowany – będzie realizowany identycznie, niezależnie od tego który Wykonawca go wykona), uwzględniono wszystkie koszty cyklu życia – marżę, koszty bilansowania handlowego, opłaty transakcyjne, koszty zmienności profilu, koszty zmienności grafiku, koszty grafikowania, koszty energii konwencjonalnej, koszty praw majątkowych oraz podatek akcyzowy. Poza ww. kosztami Zamawiający nie przewiduje innych kosztów dostawy energii elektrycznej.
Vorherige Bekanntmachung: 681804-2024
Interne Kennung: PZP.271.11.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001