See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka – w 7 pakietach
Beschreibung: PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka – w 7 pakietach A. Zamówienie podstawowe Pakiet Nr 1 – Różny sprzęt gaśniczy 1 Gaśnica przewoźna proszkowa AP-25x szt. 100 2 Gaśnica proszkowa GP-6x szt. 700 3 Gaśnica proszkowa GP-12x szt. 200 4 Gaśnica proszkowa GP-2x szt. 1000 5 Gaśnica wodna GW- 6x szt. 200 6 Gaśnica śniegowa GS-2x szt. 200 7 Gaśnica śniegowa GS - 5x szt. 200 8 Gaśnica GWG- 2x ABF do tłuszczy i olejów szt. 70 9 Urządzenie gaszące metale UGM - 6x ( grupa pożarów D) szt. 50 10 Urządzenie gaśnicze UGS-2x szt. 300 11 Koc gaśniczy szt. 300 Pakiet Nr 2 – Syreny alarmowe 1 Syrena alarmowa szt. 50 Pakiet Nr 3 – Węże tłoczne 1 Wąż tłoczny W- 110-20 ŁA szt. 100 2 Wąż tłoczny W 75-20 ŁA szt. 100 3 Wąż tłoczny W 52-20 -ŁA szt. 100 Pakiet Nr 4 – Środki gaśnicze 1 Bezfluorowy środek pianotwórczy 3% litr 6 900 Pakiet Nr 5 – Środki gaśnicze 1 Bezfluorowy środek pianotwórczy uniwersalnego zastosowania litr 3 960 Pakiet Nr 6 – Proszek gaśniczy 1 Proszek gaśniczy kg 3 800 Pakiet Nr 7 – Mundury strażackie 1 Ubranie strażackie specjalne kpl. 23 2 Buty specjalne skórzane para 25 3 Buty strażackie gumowe para 20 4 Hełm strażacki szt. 17 5 Ubranie specjalne chroniące przed promieniowaniem cieplnym i płomieniem kpl. 6 6 Rękawice strażackie specjalne para 32 B. Prawo Opcji: Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” w Pakietach nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet Nr 1 – Różny sprzęt gaśniczy 1 Gaśnica przewoźna proszkowa AP-25x szt. 100 2 Gaśnica proszkowa GP-6x szt. 700 3 Gaśnica proszkowa GP-12x szt. 200 4 Gaśnica proszkowa GP-2x szt. 1000 5 Gaśnica wodna GW- 6x szt. 200 6 Gaśnica śniegowa GS-2x szt. 200 7 Gaśnica śniegowa GS - 5x szt. 200 8 Gaśnica GWG- 2x ABF do tłuszczy i olejów szt. 70 9 Urządzenie gaszące metale UGM - 6x ( grupa pożarów D) szt. 50 10 Urządzenie gaśnicze UGS-2x szt. 300 11 Koc gaśniczy szt. 300 Pakiet Nr 2 – Syreny alarmowe 1 Syrena alarmowa szt. 50 Pakiet Nr 3 – Węże tłoczne 1 Wąż tłoczny W- 110-20 ŁA szt. 100 2 Wąż tłoczny W 75-20 ŁA szt. 100 3 Wąż tłoczny W 52-20 -ŁA szt. 100 Pakiet Nr 4 – Środki gaśnicze 1 Bezfluorowy środek pianotwórczy 3% litr 6 900 Pakiet Nr 5 – Środki gaśnicze 1 Bezfluorowy środek pianotwórczy uniwersalnego zastosowania litr 3 960 Pakiet Nr 6 – Proszek gaśniczy 1 Proszek gaśniczy kg 3 800 Pakiet Nr 7 – Mundury strażackie 1 Ubranie strażackie specjalne kpl. 23 2 Buty specjalne skórzane para 25 3 Buty strażackie gumowe para 20 4 Hełm strażacki szt. 17 5 Ubranie specjalne chroniące przed promieniowaniem cieplnym i płomieniem kpl. 6 6 Rękawice strażackie specjalne para 32
Interne Kennung: 6.011/26/PN/SS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44480000 Diverse Brandschutzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24951220 Feuerlöschmittel, 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka - w 7 pakietach - Pakiet nr 1 - Różny sprzęt gaśniczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka – w 7 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet Nr 1 – Różny sprzęt gaśniczy Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Gaśnica przewoźna proszkowa AP-25x szt. 100 2 Gaśnica proszkowa GP-6x szt. 700 3 Gaśnica proszkowa GP-12x szt. 200 4 Gaśnica proszkowa GP-2x szt. 1000 5 Gaśnica wodna GW- 6x szt. 200 6 Gaśnica śniegowa GS-2x szt. 200 7 Gaśnica śniegowa GS - 5x szt. 200 8 Gaśnica GWG- 2x ABF do tłuszczy i olejów szt. 70 9 Urządzenie gaszące metale UGM - 6x ( grupa pożarów D) szt. 50 10 Urządzenie gaśnicze UGS-2x szt. 300 11 Koc gaśniczy szt. 300 B. Zamówienie z zastosowaniem prawa opcji Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet Nr 1 – Różny sprzęt gaśniczy Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Gaśnica przewoźna proszkowa AP-25x szt. 100 2 Gaśnica proszkowa GP-6x szt. 700 3 Gaśnica proszkowa GP-12x szt. 200 4 Gaśnica proszkowa GP-2x szt. 1000 5 Gaśnica wodna GW- 6x szt. 200 6 Gaśnica śniegowa GS-2x szt. 200 7 Gaśnica śniegowa GS - 5x szt. 200 8 Gaśnica GWG- 2x ABF do tłuszczy i olejów szt. 70 9 Urządzenie gaszące metale UGM - 6x ( grupa pożarów D) szt. 50 10 Urządzenie gaśnicze UGS-2x szt. 300 11 Koc gaśniczy szt. 300 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania asortymentu oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1a do SWZ
Interne Kennung: 6.011/26/PN/SS/P1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44480000 Diverse Brandschutzausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka - w 7 pakietach - Pakiet nr 2 - Syreny alarmowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka – w 7 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet nr 2 - Syreny alarmowe Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Syreny alarmowe szt. 50 B. Zamówienie z zastosowaniem prawa opcji Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet nr 2 - Syreny alarmowe Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Syreny alarmowe szt. 50 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania asortymentu oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: 6.011/26/PN/SS/P2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24951220 Feuerlöschmittel
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka - w 7 pakietach - Pakiet nr 3 - Węże tłoczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka – w 7 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet nr 3 - Węże tłoczne Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Wąż tłoczny W- 110-20 ŁA szt. 100 2 Wąż tłoczny W 75-20 ŁA szt. 100 3 Wąż tłoczny W 52-20 ŁA szt. 100 B. Zamówienie z zastosowaniem prawa opcji Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet nr 3 - Węże tłoczne Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Wąż tłoczny W- 110-20 ŁA szt. 100 2 Wąż tłoczny W 75-20 ŁA szt. 100 3 Wąż tłoczny W 52-20 ŁA szt. 100 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania asortymentu oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: 6.011/26/PN/SS/P3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka - w 7 pakietach - Pakiet nr 4 - Środki gaśnicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka – w 7 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet nr 4 - Środki gaśnicze Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Bezfluorowy środek pianotwórczy 3% litr 6900 B. Zamówienie z zastosowaniem prawa opcji Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet nr 4 - Środki gaśnicze Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Bezfluorowy środek pianotwórczy 3% litr 6900 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania asortymentu oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1d do SWZ.
Interne Kennung: 6.011/26/PN/SS/P4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka - w 7 pakietach - Pakiet nr 5 - Środki gaśnicze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka – w 7 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet nr 5 - Środki gaśnicze Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Bezfluorowy środek pianotwórczy uniwersalnego zastosowania litr 3960 B. Zamówienie z zastosowaniem prawa opcji Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet nr 5 - Środki gaśnicze Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Bezfluorowy środek pianotwórczy uniwersalnego zastosowania litr 3960 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania asortymentu oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1e do SWZ.
Interne Kennung: 6.011/26/PN/SS/P5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka - w 7 pakietach - Pakiet nr 6 - Proszek gaśniczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka – w 7 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet nr 6 - Proszek gaśniczy Lp. ASORTYMEN J.m. Ilość 1 Proszek gaśniczy kg 3800 B. Zamówienie z zastosowaniem prawa opcji Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet nr 6 - Proszek gaśniczy Lp. ASORTYMEN J.m. Ilość 1 Proszek gaśniczy kg 3800 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania asortymentu oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1f do SWZ.
Interne Kennung: 6.011/26/PN/SS/P6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka - w 7 pakietach - Pakiet nr 7 - Mundury strażackie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa sprzętu pożarniczego, środków gaśniczych i umundurowania strażaka – w 7 pakietach A. Zamówienie podstawowe: Pakiet nr 7 - Mundury strażackie Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Ubranie strażackie specjalne kpl. 23 2 Buty specjalne skórzane para 25 3 Buty strażackie gumowe para 20 4 Hełm strażackie szt. 17 5 Ubranie specjalne chroniące przed promieniowaniem cieplnym i płomieniem kpl. 6 6 Rękawice strażackie specjalne para 32 B. Zamówienie z zastosowaniem prawa opcji Zamawiający w dokumentach zamówienia zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” . W ramach prawa opcji Zamawiający może zakupić maksymalnie następujące ilości sprzętu: Pakiet nr 7 - Mundury strażackie Lp. ASORTYMENT J.m. Ilość 1 Ubranie strażackie specjalne kpl. 23 2 Buty specjalne skórzane para 25 3 Buty strażackie gumowe para 20 4 Hełm strażackie szt. 17 5 Ubranie specjalne chroniące przed promieniowaniem cieplnym i płomieniem kpl. 6 6 Rękawice strażackie specjalne para 32 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA określają: Ogólne warunki wykonania asortymentu oraz Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowiący równocześnie OPIS PARAMETRÓW TECHNICZNO-JAKOŚCIOWYCH – w zakresie przedmiotowego pakietu – jako załącznik nr 1g do SWZ.
Interne Kennung: 6.011/26/PN/SS/P7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen