See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze miasta i gminy Staszów w 2026 i 2027 roku”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje odbieranie i transport odpadów do Instalacji Komunalnej w Rzędowie (od poniedziałku do piątku) - niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów komunalnych segregowanych z terenu miasta i gminy Staszów w 2026 i 2027 roku. Zakres zamówienia dotyczy wszystkich nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu miasta i gminy Staszów, wszystkich koszy ulicznych na terenie miasta i gminy Staszów, koszy na psie odchody, pojemników do segregacji odpadów rozstawionych na terenie miasta i gminy Staszów oraz Miejskich Punktów Elektroodpadów zlokalizowanych na terenie miasta Staszowa http://kosze.staszow.pl/, jak również odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z odzieży i tekstyliów (od poniedziałku do piątku). Lokalizacja, jak i liczba koszy ulicznych może ulec zmianie w trakcie obowiązywania umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 11 SWZ. Pozostałe informacje określa SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 114990-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowe informacje określa SWZ
Interne Kennung: BZP.271.19.8.2025.II