Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji, polegającego na dodatkowym wykonaniu usługi wycinki drzew wraz z frezowaniem pni drzew i uprzątnięciem pobocza, w zakresie opisanym w Formularzu cenowym, (zwiększenie ilości ponad zamówienie podstawowe) do maksymalnej wartości 10 000,00 zł netto.
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Szczeciński (PL428)