2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa zestawów kołowych wraz z wymianą kół monoblokowych w spalinowych zespołach trakcyjnych
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest: naprawę zestawów kołowych wraz wymiana zestawów kołowych w spalinowych zespołach trakcyjnych serii SA136 oraz SA109 zgodnie z dokumentacją techniczną pojazdów oraz normami wykazanymi w Dokumentacji Systemu Utrzymania.
Interne Kennung: Gd.240.3384.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50221300 Reparatur und Wartung von Lokomotivradsätzen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Naprawa rewizyjna zestawów kołowych wraz z wymianą kół monoblokowych w spalinowym zespole trakcyjnym serii SA136
Interne Kennung: Gd.240.3384.2026 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Naprawa rewizyjna zestawów kołowych wraz z wymianą kół monoblokowych w spalinowym zespole trakcyjnym serii SA109
Interne Kennung: Gd.240.3384.2026 - Zadanie 2