See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „10/26 – Dostawa środków czystości i artykułów przemysłowych”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczanie do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej przy Al. Armii Krajowej 101 środków czystości i artykułów przemysłowych, wg zestawienia ilościowego i rodzajowego określonego w Załączniku Nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwaną dalej „swz”, na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik Nr 4 do swz. 2. Oferowany towar musi być nowy i nieużywany. 3. Dostawa przedmiotu zamówienia wraz z transportem i rozładunkiem będzie się odbywać na koszt i ryzyko Wykonawcy.
Vorherige Bekanntmachung: 256514-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831200 Detergenzien, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Środki czystości i artykuły przemysłowe
Haupteinstufung (cpv): 39831200 Detergenzien
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Artykuły przemysłowe
Haupteinstufung (cpv): 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Artykuły przemysłowe
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Artykuły przemysłowe
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Środki czystości
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - Środki czystości
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - Środki czystości
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - Artykuły przemysłowe
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 - Pojemniki na odpady medyczne i histopatologiczne