2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie 67 cykli zajęć z aktywizacji zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach podległych Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Krakowie w ramach projektu pn. „Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach programu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 67 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej na terenie każdej z poniżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Krakowie Zgodnie z SWZ i ząłącznikami
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: aktywizacja zawodowa - małopolska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 67 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej na terenie każdej z poniżej wymienionych jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Krakowie: Zamówienie zostało podzielone na 2 części: część 1 – jednostki położone w woj. małopolskim część 2 – jednostki położone w woj. świętokrzyskim
Los: LOT-0002
Titel: aktywizacja zawodowa - świętokrzyskie