580109-2026 - Ergebnis
Tschechien – Busse – GŘ OL – Eskortní a civilní autobusy (VZN)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGŘ OL – Eskortní a civilní autobusy (VZN)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění dílčího plnění – dodávek celkem tří druhů autobusů, a to pro převoz příslušníků a zaměstnanců zadavatele a pro převoz vězněných osob na základě uzavření dvou samostatných rámcových dohod. Každá z těchto RD bude uzavírána s jedním dodavatelem na dobu 4 let od nabytí její účinnosti.
Interne KennungVS-126652-7/ČJ-2024-800097-VERZAK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge, 34114210 Fahrzeuge für den Transport von Häftlingen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČÁST I - Meziměstský autobus
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění dílčího plnění – dodávek jednoho druhu autobusů pro převoz příslušníků a zaměstnanců Vězeňské služby ČR.
Interne KennungČÁST I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
Optionen
Beschreibung der OptionenV případě, že Rámcová dohoda bude předčasně ukončena, a to buď prodávajícím nebo kupujícím, je kupující oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ uplatnit vyhrazenou změnu závazku ze smlouvy. Vyhrazená změna závazku bude spočívat v uzavření nové dohody, a to s prodávajícím, jehož nabídka se v rámci zadávacího řízení jako další nejvýhodnější po prodávajícím a současně splnila veškeré zadávací podmínky veřejné zakázky.
LosLOT-0002
TitelČÁST II - Eskortní autobusy
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění dílčího plnění – dodávek dvou druhů autobusů pro převoz vězněných osob.
Interne KennungČÁST II