2. Verfahren
Verfahren
Titel: Generieke security diensten
Beschreibung: De Gemeente heeft behoefte aan volgende Generieke security diensten: 1) Cyber threat intelligence dienst; 2) Monitoring en incident response dienst; 3) Overkoepelende kwetsbaarhedenmanagement dienst; 4) Coördinated responsible disclosure dienst (hackers loket); 5) Automated malware analysis dienst. Een globale inschatting van de waarde van de Generieke security diensten bedraagt 30 miljoen euro voor de totale looptijd van de overeenkomst, inclusief verlenging.
Interne Kennung: AICT-2022-0130
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Generieke Security Dienstverlening
Beschreibung: zie de aanbestedingstukken zie de aanbestedingstukken
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging