See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Techninio projekto Nr.A 233_TP statybos užbaigimo procedūrų įvykdymui reikalingų laidų parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Beschreibung: Techninio projekto „Panevėžio daugiafunkcinio sporto ir sveikatinimo centro „Aukštaitija“, A. Jakšto g. 1, rekonstravimo projektas“A laidos parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugos
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0