580132-2026 - Wettbewerb
Polen – Multimediaausrüstung – Zakup wyposażenia komputerowego i elektronicznego w ramach projektu: Laboratoria budownictwa przyszłości – budowa warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wyposażenia komputerowego i elektronicznego w ramach projektu: Laboratoria budownictwa przyszłości – budowa warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia stanowi zakup, montaż i dostawa wyposażenia komputerowego i elektronicznego w ramach projektu pn.: “Laboratoria budownictwa przyszłości – budowa warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach” Miejsce dostawy: Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych, Tarnowskie Góry, ul. Okrzei 3. Zamówienie zostało podzielone na 3 części: Część 1 – sprzęt komputerowy Część 2 – sprzęt elektroniczny – monitory Część 3 – sprzęt elektroniczny – drukarki 3D 2. Zamówienie współfinansowane z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027. 3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 5 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wymagany okres gwarancji na wykonany przedmiot umowy wynosi minimum 24 miesiące od dnia podpisania przez Zamawiającego, Użytkownika (tj. dyrektora ZSBA lub inną osobę przez niego wyznaczoną) i Wykonawcę bezusterkowego protokołu zdawczo-odbiorczego. 5. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych. 6. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: 1) produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; 2) produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, ani usług ICT lub procesów ICT określonych w tej decyzji. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy. 7.Zamawiający przewidział zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 – tzw. procedury „odwróconej”. 8.Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są złożyć wraz z ofertą stosowne pełnomocnictwo. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienie przez Wykonawców oświadczenia, o których mowa w art. 125 ustawy na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia oraz zgodnie z załącznikiem nr 4 do SWZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenia te potwierdzają spełnienie warunków udziału w postępowaniu w zakresie w jakim każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się zamówienie wykazuje spełnienie warunków udziału w postępowaniu oraz brak podstaw wykluczenia - każdy z Wykonawców nie może podlegać wykluczeniu z postępowania w oparciu o wskazane w SWZ podstawy wykluczenia. Powyższe oznacza, iż oświadczenia w zakresie braku podstaw wykluczenia musi złożyć każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z podmiotem występującym jako pełnomocnik Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 9.Zamówienie udzielane jest w częściach. Wartość szacunkowa wszystkich części: 4.512.393,39 zł netto.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSprzęt komputerowy
Beschreibung1. Przedmiotem umowy jest zakup, montaż i dostawa wyposażenia komputerowego i elektronicznego warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach w ramach projektu pn.: “Laboratoria budownictwa przyszłości – budowa warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ. 3. Przedmiot zamówienia ma: 1) być fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż na 12 miesięcy przed dostarczeniem, nie być używany w celach wystawowych i pochodzić z legalnego źródła, 2) być kompletny, zdatny do użytku oraz dopuszczony do obrotu i używania, 3) posiadać wszystkie wymagane prawem certyfikaty lub dokumenty równoważne i nie wymagać żadnych dodatkowych zakupów ani nakładów inwestycyjnych ażeby funkcjonować zgodnie ze swoim przeznaczeniem, 4) być wolny od wszelkich wad, w tym w szczególności materiałowych i konstrukcyjnych, 5) być gotowy do użytku bez żadnych dodatkowych zakupów i inwestycji, 4. Sprzęt i oprogramowania wchodzące w skład przedmiotu zamówienia mają być dostarczone wraz z kompletną dokumentacją techniczną, umowami licencyjnymi i zainstalowane na koszt Wykonawcy w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego, 5. Dostarczone w ramach realizacji przedmiotu umowy oprogramowanie ma pochodzić z legalnego źródła, posiadać stosowne licencje właściwe dla Zamawiającego, nie być wcześniej nigdy aktywowane 6. Wykonawca w ramach realizacji przedmiotu umowy jest zobowiązany do dostawy sprzętu, instalacji, konfiguracji i pierwszego uruchomienia, wsparcia technicznego w okresie gwarancji oraz prowadzenia serwisu gwarancyjnego dostarczonych urządzeń. 7. Wykonawca ma wykonać wszelkie niezbędne czynności dla prawidłowego zrealizowania przedmiotu Umowy. 8. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte są w załączniku nr 3 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Optionen
Beschreibung der OptionenI. Brak opcji. II. Brak wznowień. III. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r., str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach z siedzibą w Tarnowskich Górach przy ul. Karłuszowiec 5 jest Starosta Tarnogórski e-mail: starosta@tgpowiat.pl nr telefonu: (32) 381-37-11. 2. W Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach został powołany inspektor ochrony danych e-mail: iodo@tgpowiat.pl 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Zakup wyposażenia komputerowego i elektronicznego w ramach projektu pn. „Laboratoria budownictwa przyszłości – budowa warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach prowadzonym w trybie: przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy. 4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ust. 1 ustawy. 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres, który wyznaczony zostanie przede wszystkim na podstawie rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie działania archiwów zakładowych, chyba że przepisy szczególne stanowią inaczej. 6. Obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy. 7. W odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosownie do art. 22 RODO. 8. Posiada Pani/Pan: 1) na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących. Zamawiający może żądać od osoby występującej z żądaniem wskazania dodatkowych informacji mających na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia 2) na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania lub uzupełnienia Pani/Pana danych osobowych.. Skorzystanie z prawa do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w zakresie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą, 3) na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych. Zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania, 4) prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. 9. Nie przysługuje Pani/Panu: 1) w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych, 2) prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO, 3) na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
LosLOT-0002
TitelSprzęt elektroniczny - monitory
Haupteinstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
LosLOT-0003
TitelSprzęt elektroniczny - drukarki 3D