See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego na potrzeby Klinik / Oddziałów CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Beschreibung: 1. Zamówienie zostało podzielone na 28 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy 3. Wszelkie odniesienia w treści dokumentu do norm zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne", zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy PZP. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ w zależności na którą część składa ofertę.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego na potrzeby Klinik / Oddziałów CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 korzysta z prawa opcji, w związku z czym precyzuje: - określenie rodzaju i maksymalnej wartości: zamówienie o dodatkowe ilości produktów (wielkości świadczenia) przedstawionych w SWZ. W takim przypadku warunki realizacji pozostają bez zmian. - określenie okoliczności skorzystania z opcji: w związku z ewentualną koniecznością zakupu dodatkowych produktów wynikających z niemożności przewidzenia liczby planowanych zabiegów czy hospitalizowanych pacjentów. - powyższe nie modyfikuje ogólnego charakteru umowy.
Los: LOT-0003
Titel: 2
Beschreibung: Dostawa sprzętu jednorazowego na potrzeby Klinik / Oddziałów CSK UM w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251 (wszystkie części zostały opisane w dokumentach zamówienia)
Los: LOT-0004
Titel: 3
Los: LOT-0005
Titel: 4
Los: LOT-0006
Titel: 5
Los: LOT-0007
Titel: 6
Los: LOT-0008
Titel: 7
Los: LOT-0009
Titel: 8
Los: LOT-0010
Titel: 9
Los: LOT-0011
Titel: 10
Los: LOT-0012
Titel: 11
Los: LOT-0013
Titel: 12
Los: LOT-0014
Titel: 13
Los: LOT-0015
Titel: 14
Los: LOT-0016
Titel: 15
Los: LOT-0017
Titel: 16
Los: LOT-0018
Titel: 17
Los: LOT-0019
Titel: 18
Los: LOT-0020
Titel: 19
Los: LOT-0021
Titel: 20
Los: LOT-0022
Titel: 21
Los: LOT-0023
Titel: 22
Los: LOT-0024
Titel: 23
Los: LOT-0025
Titel: 24
Los: LOT-0026
Titel: 25
Los: LOT-0027
Titel: 26
Los: LOT-0028
Titel: 27
Los: LOT-0029
Titel: 28